מדריך לפתיחת עסק

מדריך לפתיחת עסק

המלצות כלליות ובסיסיות לפתיחת עסק חדש

 מדריך לפתיחת עסק, כיצד פותחים עסק?

הצעד הראשוני אותם עושים אנשים כאשר הם מחליטים על הקמה של עסק, זו פנייה ליועץ מס או רואה חשבון אשר ייתן להם הדרכה איך, כיצד, ומה לעשות על מנת לפתוח את העסק.

לא שאני מבקר את ההתייעצות הזאת עם יועץ המס או רואה החשבון, אני רק יודע שיועץ מס או רואה חשבון הוא לא הכתובת בכדי להתייעץ אתו על פתיחה של עסקים וזאת בגלל העובדה הפשוטה כי יועץ מס או רואה חשבון עוסקים במספרים שהעסק מייצר ולא ב-איך יוכל העסק לייצר את הכספים כתוצאה מהמיזם שרוצים להקים.

הקמת עסק דורשת התייעצות עם יועץ עסקי, מנוסה ובעל יכולת להרים ולהקים פרויקטים מ-0- .

יועץ עסקי יעשה עבודת הכנה כמו:

חקר שוק לגבי המוצר או השירות אותו רוצים להקים

בדיקת תחרות

בדיקת עלויות להקמת העסק-ובניית תקציב לכול הפחות לחצי שנה הראשונה

קביעת מחיר ללקוח

אפשרויות מיתוג

בניית שפת הפרסום

בניית לוגו

בניית אתר אינטרנט המדבר בשפה אחת עם מנועי החיפוש

איתור ספקים ובדיקת עלויות של המוצר הגולמי של העסק

קביעת מסגרת העסק (חברה-שותפות-עוסק פטור-עוסק מורשה)

מיקום העסק- כאסטרטגיה

ארגון כוח האדם הנדרש לעסק

כול זאת כאשר לעסק יש תכונית עסקית ברורה כולל ההכנסות הצפויות וההוצאות לצורך קיום ההכנסות.(ושאני מדבר על תוכנית עסקית אני לא מתכוון לאיזו מפלצת שייקח חודשים למלא אותה) תוכנית עסקית לעסק יכולה להיעשות בצורה פשוטה מבלי להיכנס לאלמנטים חשבוניים ומיסויים.

בפרט היום חייבים לשתף יועץ עסקי או יועץ שיווקי בעסק או בחברה וזאת עקב מצב השוק הקשה והתחרות האיומה בו נתקלים עסקים כבר ברגע יפתח דלת עסקם.

חייבים לשמוע עוד- התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

054-8087706

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן