מדריך לפתיחת עסק

יזמות עסקית ופתיחת עסק רכישת זכיינות

בטח המאמרים שלי בתחום נמאסו עליכם כאשר אני כותב כי אנשים שאין להם רקע עסקי, שלא היה להם ניסיון עסקי, שהיו שכירים והחליטו לפתוח עסקים, שכמה חברים רוצים להקים מיזם וללכת איתו קדימה, חייבים אבל באמת חייבים ייעוץ עסקי מקצועי "לוחץ" לא יועץ עסקי רגיל אלא יועץ עסקי, ייעוץ עסקי, יועץ שיווק, שיש להם ניסיון אמיתי בתחום העסקים הכולל, בכול הטריקים והשטיקים, בתמחור, בעלויות, ביכולת להקטין את עלויות ההקמה, למנוע שרלטנים להשתלט על אנשים תמימים וטובים שכול רצונם לעשות עסק למענם ולמען משפחתם.

קשה לי, קשה לי עד מאד לתפוש את היזמים או מי שרוצה לפתוח את העסק או גרוע מכול הזכיינים למינם באמצע הדרך אחרי שחתמו על חוזים, קיבלו החלטות, התחייבו בהסכמים וחוזים דרקוניים, בהשקעות מיותרות, בתשלומים מיותרים ובקיצור ולעניין במקום עסק שהיזם חושב כי הוא הולך ומצליח איתו יקבל עסק שיהיה אליו משועבד וחס וחלילה גם יתרסק איתו.

למה לבחור בנו

זה קורה לי בשנה האחרונה כמעט על כול פניה שניה, זה קורא לי וזה קורע לי את הלב לראות כיצד ה"פריירים" לא נגמרים הם רק מתחלפים!

ותמיד השאלה שלי לאותם אנשים היא: אתם לא רואים כלבוטק, אתם לא רואים אמנון לוי, אתם לא מבקרים בבתי המשפט ושומעים סיפורים כאלה ואחרים איך עולמם של אנשים נהרס כתוצאה ממפגש עם שרלטנים! העניין הוא שאני לוקח את זה אישי כי אני יודע מה זה לבנות עסק, אני יודע מה זה תלאות של עסק, אני יודע שעסק קשה לנהל קל וחומר שראשיתו של העסק "דפוק"

גם אנשים שמבינים עסקים "עושים טעויות גדולות וקטנות" הדוגמאות האחרונות של הטיקונים הישראלים מעידים על כך, קל וחומר אנשים שאין להם ניסיון בעסקים (שאולי חושבים שיש להם ניסיון) (שאולי מתביישים לקבל תמיכה וייעוץ בגלל האגו "מה אני לא יכול") אבל הם לא מבינים שהם מובלים בדיוק כמו שקוסמים מביאים את ההל שלהם.

אני יכול לתת מאות דוגמאות על יזמים חדשים שפתחו עסק, יזמים שרכשו עסקים, יזמים שביקשו לרכוש זכייניות, חוזי זכייניות שהמטרה הבסיסית שלהם להפיל את הזכיין ולזכות בסניף שהזכיין השקיע בו ממון עתק, משכן את הבית, ובסופו של יום בעל הזיכיון גרף את כול הקופה, סיפורים מסמרי שיער עוברים במשרדי ואני נלחם עם כול אחד מול כול הסלט והמרק שבושל בחסר רב.

אנא, דעו! יזמים חדשים, וכאלה שרוכשים זכינות או רוכשים עסקים, אתם חייבים יועץ עסקי, לא רואה חשבון ולא עורך דין.

אנא הקשיבו לי אני באופן אישי עברתי על בשרי את מדורי הגיהינום האלה בעסקים.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן