מדוע יש חשש של בעל העסק להעסיק יועץ עסקי

מדוע יש חשש להעסיק יועץ עסקי

יועץ עסקי הוא בעל מקצוע שעם הזמן יותר ויותר בעלי עסקים, חברות וארגונים מבינים את החשיבות שלו ומבקשים לשכור את שירותיו, אולם עדיין רבים מדי חוששים לשכור את שירותיו וזאת מכמה סיבות.

ראשית, יש מי שעדיין מבחינתם הם יודעים הכי טוב מה העסק שלהם צריך. אין המטרה היא לשלול את הידע והיכולת של בעל עסק בעבודה הקשה שהוא משקיע בפיתוח ובקידום החלקים השונים של החברה, אולם ידע מקצועי עסקי הוא שלא משהו שרק נולדים עימו, אלא ידע מקצועי שנרכש ומשתכלל עם השנים. אז, אם אחת הסיבות היא דווקא אגו, כאן המקום לומר שיש לשים את המכשול הזה בצד ולתת למי שבאמת יכול לעזור בהבנת התמונה המלאה, עם היכרות מעמיקה של היסטוריה עסקית ביחד עם ניתוח המציאות וגיבוש תכנית עבודה לאורך זמן עם מטרות ברורות והגדרות יעדים עם תאריך יעד להשגתם.

שנית, יש מי שחוששים להוציא סכומי כסף על ייעוץ שמבחינתם לא יניב שום תוצאה בשטח. יש לציין כי השקעה ביועץ עסקי טוב דינה כהשקעה במכונת ייצור איכותית במפעל, או במערכת טכנולוגית במשרד שמתמחה בתחומו. יועץ עסקי זו השקעה שתחזיר את עצמה פי כמה ולו משום שתהליך העבודה יתייעל, ההבנה הפיננסית והשיווקית תשתפר וכמובן שמחזורי ההכנסות יגדלו עם הזמן וכל זאת בהתאם לתהליך העבודה המסודר שייקבע בין איש המקצוע ובין הלקוח. אל מול החשש להוציא סכומי כסף על ייעוץ, הטמעת התפיסה שזו השקעה ולו הוצאה תוכל ליצור מצב נוח של עבודה.

בנוסף, חשוב להבין כי העבודה עם יועץ מס היא בעצם הובלת התהליך העסקי על ידי איש מקצוע חיצוני לעסק ולא פשוט לחלק מבעלי העסקים לעשות זאת. לא מדובר רק על נושא כמו אגו, אלא על נטילת המושכת והדהירה קדימה אל עבר עתיד רווחי יותר ויעיל יותר. השחרור של עמדת הניהול כדי שניתן יהיה לתת ליועץ העסקי להבין בדיוק מה קורה וליצור תהליכים אחרים שיכולים להיות מעט שונים מהמוכר הוא חשש לא פשוט שצריך לאמצו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן