מדוע יש חשש של בעל העסק להעסיק יועץ עסקי

מדוע יש חשש להעסיק יועץ עסקי

יועץ עסקי הוא בעל מקצוע שעם הזמן יותר ויותר בעלי עסקים, חברות וארגונים מבינים את החשיבות שלו ומבקשים לשכור את שירותיו, אולם עדיין רבים מדי חוששים לשכור את שירותיו וזאת מכמה סיבות.

ראשית, יש מי שעדיין מבחינתם הם יודעים הכי טוב מה העסק שלהם צריך. אין המטרה היא לשלול את הידע והיכולת של בעל עסק בעבודה הקשה שהוא משקיע בפיתוח ובקידום החלקים השונים של החברה, אולם ידע מקצועי עסקי הוא שלא משהו שרק נולדים עימו, אלא ידע מקצועי שנרכש ומשתכלל עם השנים. אז, אם אחת הסיבות היא דווקא אגו, כאן המקום לומר שיש לשים את המכשול הזה בצד ולתת למי שבאמת יכול לעזור בהבנת התמונה המלאה, עם היכרות מעמיקה של היסטוריה עסקית ביחד עם ניתוח המציאות וגיבוש תכנית עבודה לאורך זמן עם מטרות ברורות והגדרות יעדים עם תאריך יעד להשגתם.

שנית, יש מי שחוששים להוציא סכומי כסף על ייעוץ שמבחינתם לא יניב שום תוצאה בשטח. יש לציין כי השקעה ביועץ עסקי טוב דינה כהשקעה במכונת ייצור איכותית במפעל, או במערכת טכנולוגית במשרד שמתמחה בתחומו. יועץ עסקי זו השקעה שתחזיר את עצמה פי כמה ולו משום שתהליך העבודה יתייעל, ההבנה הפיננסית והשיווקית תשתפר וכמובן שמחזורי ההכנסות יגדלו עם הזמן וכל זאת בהתאם לתהליך העבודה המסודר שייקבע בין איש המקצוע ובין הלקוח. אל מול החשש להוציא סכומי כסף על ייעוץ, הטמעת התפיסה שזו השקעה ולו הוצאה תוכל ליצור מצב נוח של עבודה.

בנוסף, חשוב להבין כי העבודה עם יועץ מס היא בעצם הובלת התהליך העסקי על ידי איש מקצוע חיצוני לעסק ולא פשוט לחלק מבעלי העסקים לעשות זאת. לא מדובר רק על נושא כמו אגו, אלא על נטילת המושכת והדהירה קדימה אל עבר עתיד רווחי יותר ויעיל יותר. השחרור של עמדת הניהול כדי שניתן יהיה לתת ליועץ העסקי להבין בדיוק מה קורה וליצור תהליכים אחרים שיכולים להיות מעט שונים מהמוכר הוא חשש לא פשוט שצריך לאמצו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן