מדוע יש בנקים בעולם

מדוע יש בנקים בעולם

מדוע יש בנקים בעולם?

בכדי למכור כסף לכול דורש, והיכולת של הלווים  לרצות את הבנק מבחינת הבטוחות שהם מעמידים לטובת האשראי. זה יכול להיות ערבות בעלים, שיעבוד שוטף של העסק או החברה (שיעבוד שוטף ביסודו הוא כניסת הבנק לנעלי החברה במקרה של חדלות פירעון. או באמצעות מפרק שממנה בית המשפט או במימוש הנכסים של העסק ציוד, רכוש, רשימת חייבים, ופיקדונות העומדים לטובת החברה)  זה יכול להיות בהערכת הבנק כמה שווה חתימתו או חתימת בעלי המניות של החברה לטובת האשראי של החברה  (עם זה עוסק מורשה אז בעלי העסק חותמים ערבות אישית בחשבונם)

באיזה מצב טוב וכדאי להלוות כסף מהבנק?

נחלק את הכספים שאנו מעוניינים לקחת מהבנק לצורך פעילותנו העסקית ל-2 חלקים.

1.         אשראי לזמן קצר

2.         אשראי לזמן ארוך.

אשראי לזמן קצר הוא אותו אשראי לו אנו קוראים חשבון חח"ד (עובר ושב) ומטרתו לשמש "מגש עבודה" נוח לכניסה ויציאה של כספים בעסק (מה שאומר החיבור בין זמן כניסת הכספים מלקוחות לזמן תשלום הכספים לספקים ועובדים) לזה אנו גם קוראים "מגש הון חוזר" מאחר ומה שאמור להיכנס לחשבון גם אמור לצאת ממנו.

 למה לבחור בנו 

אשראי לזמן ארוך שהוא בעיקר ניתן בהלוואות מתאים לרכישת ציוד, להשקעה בעסק חדש או בפיתוח עסק קיים, רכישה של רכב, רכישה של ציוד, וכול השקעה אשר תוכל להביא הכנסה לחברה ולהיכנס לתמהיל האשראי לזמן הקצר.(הבטוחות לסוג אשראי שכזה יכולים להינתן "מעבר לערבות אישית של הבעלים" ע"י שיעבוד הציוד שנרכש, הרכב שנרכש, או כול בטוחה שניתן לפרוט אותה באחוז מסוים משוויה)

כול מה שנכתב עד עתה הוא נוהל תקין מול מוסד מימון שנקרא בנק.

אך מאד יכול להיות כי המסגרות בבנק נוצלו עד תום, והבנק למרות "בטוחות כאלה ואחרות לא רוצה להעלות את אובליגו (אובליגו זאת המסגרת הכללית של הלקוח בבנק) יכול לפנות בעל העסק או החברה למקורות מימון נוספים.

1.         קרנות מימון בערבות מדינה.

2.         קרנות מימון פרטיות.

3.         קרנות מימון של הסוכנות היהודית המיועדת למגזרי עולים בישראל.

4.         יש עיריות אשר מעניקות מענקים לפתיחת עסקים לאוכלוסיות שונות.

5.         מימון לרכבים ניתן היום לקבל אצל חברות ייעודיות בתחום הרכב והליסינג.

6.         ניתן במוסדות מוסדרים לקבל מימון על סמך ממסרים (שיקים) דחויים

7.         ישנם חברות המתמחות בנושא מימון לתעשייה, ולענפים שונים וסקטורים ייעודיים.

עסק או חברה המתנהלים מתוך תכנון קפדני של הצרכים הפיננסיים שלו בדיוק כמו שמתקיימת מדינה, בדיוק כמו שמתקיימים חברות גדולות ותאגידים במשק בעולם כך צריכה להתנהל חברה או עסק בכול תחום כולל תחום העסקים הקטנים ובעלי המקצוע היחידיים.

כ יועץ עסקי וכמי שעוסק בייעוץ עסקי אני נתקל בבואי לעסקים חברות וארגונים באנדרלמוסיה בכול מה שקשור למבנה הכספי ועושה כול לאל שעל ידי על מנת לשנות סדרי עולם ולדאוג למבנה נכון של תוכנית השקעות, הון חוזר, מבנה נכון של האשראי וכול מה שיוכל לתת לעסק או לחברה שקט תעשייתי על מנת שיוכלו להמשיך לייצר ולמכור.  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן