מדוע אתה חייב יועץ עסקי

מדוע אתה חייב יועץ עסקי

אחד התפקידים החשובים של יועץ עסקי, ייעוץ עסקי ויועץ שיווק הוא בהלבשת העסק בבגדים חדשים קרי לחדש ולרענן את העסק החברה המותג, ולהפוך להיות יותר סקסיים מול הלקוחות  של העסק/החברה וגם מול העובדים ומשרתים את לקוחותיה.

אני לא מכיר דרך נכונה יותר ויעילה יותר מחידוש וריגוש הלקוח! כן אני יודע! אתם בטח אומרים "מה הוא רוצה מאתנו אנחנו מוכרים בסך הכול צינורות" גם בצינורות אפשר לחדש! לצפות את הצינור בחומר אורגני ידיד לסביבה ולהדגיש זאת בפרסום! לייצר את הצינור בצבעים שונים (נכון, אני יודע שיש צבעים שונים לצינורות, ואני יודע שכול צבע משקף תקן כזה או אחר) אבל קצת התייחסות שונה בצבע זו סיבה למסיבה לרגש את הלקוח, לחדש לו, וכמובן למכור לו מוצר חדש בחזקת אותה הגברת בשינוי האדרת.

זו לא עוד המלצה, זו חובה לכול עסק או חברה.

חברה הצועדת במקום עם המוצרים או השירותים שלה היא חברה משעממת, אם היא לא מפתיעה או לא מצליחה לרגש את הלקוחות שלה הקיימים והפוטנציאלים אין לה קיום בעולם הזה! אין דבר כזה שאין מה לחדש! אין דבר כזה שאין מה לרגש! אין דבר כזה שלא נוכל להמציא או למצוא אלמנטים חדשים במוצר או בשירות שלנו, כול שדרוג ולו הקטן ביותר הוא חידוש ללקוחות, "הקטן ביותר" בית הקפה ששם בבוקר חתיכות של לחם טוסט בכניסה ביחד עם ממרח זיתים או פסטו או חמאה בזמן שהלקוח מחכה לקבל את כוס הקפה שלו. "זה חידוש" "זה מרגש" "אנשים יזכרו את זה" "אנשים יחכו לחזור למחרת ולשתות את כוס הקפה באותו בית קפה" "אבל אתם עדיין תצהירו! מה כבר יש לחדש אצלי! ואני אומר לכם לא רק שיש, יש הרבה, בשביל זה אני יועץ שיווק ואתם משווקים ומוכרים! אתם עסוקים בטיפול הלקוח, ניהול, כספים, עובדים, בנקים, ואני ראשי פתוח לעזור לכם ליישם דברים חדשים שיתנו רוח גבית לעסק או החברה שלכם.

עסקים, חברות, יפתחו כול בוקר את החברה שלהם ויעשו בדיוק אותו דבר, אולי ישנו כאן, אולי ישפצו שם, אולי ישלחו מייל חדש, אולי יעשו פרוספקט חדש, אולי יתקשרו ללקוחות הקבועים ויזמינו אותם שוב אליהם למכור להם משהו חדש או לשדרג,

עסקים וחברות שמבינים שהם חייבים למצוא דמות חדשה לעסק שלהם חדשות לבקרים הם עסקים חפצי חיים, עסקים שמבינים שבכדי להשאיר את הלקוח אצלם הם חייבים לרגש את הלקוח, בכול דרך נורמאלית "ואפילו לא" אפשרית.

ולא רק על עסקים חברות וארגונים המדשדשים במסחר הקשה ובניסיון למכור יותר מהאחר אני מדבר, גם עסקים חברות וארגונים שמנים ושבעים ש-למעשה המנכ"ל כבר אין לו מה לעשות והוא בפגישות ארוחת צהריים כול יום עם מישהו אחר, או בטיול באיים הקריביים, גם הם מחויבים להמציא את עצמם כול יום מחדש מאחר ועוד שנה הם יהיו הרבה אחורה.

עסקים, חברות, ארגונים, צריכים תנועה, תזוזה, בולטות, שונות, אחרת הם פשוט משעממים וכאשר הם משעממים הלקוחות עוזבים למעניינים, לחדשים, לחדשנים. זהו דרכו של עולם העסקים העכשוי, זה או שאתה חי בו או מת!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן