מאמרים לאתרים חייבים שיהיו מושכים

מאמרים לאתרים חייבים שיהיו מושכים

כתיבה שיווקית לאינטרנט, ככה כותבים מאמרים לאתרי האינטרנט…כתיבת מאמר כמוהה כמסמך עיתונאי…עיתונאי בעיתונות הכתובה רוצה להעביר מסר לקורא מסר שלקורא יהיה תועלת מקריאת המאמר…כך זה גם באינטרנט…כול אתר ואתר באינטרנט חייב להיות מצוייד במאמרים איכותיים שידברו בדיוק על נושא האתר…כתיבה שיווקית אינה שונה בהרבה מכתיבת כתבה של עיתונאי על נושא מסויים בעיתון, שהרי העיתון רוצה למכור ובכדי למכור המסר שהעיתונאי חייב להעביר למרות שעוסק בתחומים שונים הוא מסר שיווקי עם כותרת מוכרת והמשך מרענן ומעניין…כך גם הכתיבה השיווקית…חייב להיות מסר מרכזי מעניין ומושך את העיין ואז גם סגנון כתיבה קליל וזורם כמובן מבלי לפגוע בתוכן המרכזי של האתר…אתר שמדבר על רפואה לא יכול לכתוב על קזינו בלאס ווגאס….זה ברור….בנוסף צריך להבין שכתיבה שיווקית באינטרנט אינה כתיבה מוחבאת ואנשים רבים עלולים להיחשף אליה ולכן עליה להיות ללא קללות או השמצות או הטחות אשמה בגורם זה או אחר…ואם מביאים ציטוט ממקור מסויים יש לעשות קשר "לינק" למקור הכתבה….היום אף אחד לא יודע כיצד מנוע החיפוש מאתר את הכתבה ושם אותה היכן שהוא שם…שמועות מדברות על כול מיני אופציות אבל אף אחד באמת לא יודע מהו הסוד החבוי בכך בדיוק כמו שאף אחד לא יודע את המתכון הסודי של קוקה קולה…שהרי זה הוא נכס החברה….רוצים לבלוט במנוע החיפוש…תנו כתבות טובות או השתמשו באנשים שמיועדים לכך…רוצים לנסות..התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן