לקדם מכירות חובה בעסק

לקדם מכירות חובה בעסק

 מכירות, כיצד נגביר מכירות, מכירות אם לב ליבו של כול עסק או ארגון ולא משנה גודלו.

יש סיפור המספר כי במחוזות האינדיאנים בארצות הברית היה תפקיד לאנשים מסוימים שנקראו "מורידי הגשם" כול תפקידם (לפי אמונתם של האינדיאנים) היה לתופף בתופים, להרקיד מחולות וזאת עד למצב של גשמים באזורים הרצויים.

כך אני קורא לאנשי המכירות שבעסק "מורידי הגשם"

עסק שרוצה להתפרנס חייב מכירות (להזכיר, מכירות זה לא שיווק. זה מכירות גרידא).

אז איך עושים מכירות, שעל כול תחום וסקטור יש מיליון מוכרים, לכול מוצר כזה או אחר יש מיליון מתחרים, ובכול זאת צריך להצליח "למכור".

בנושא זה אנו צריכים להודות למדע שהתפתח בשנים האחרונות והביא לנו תובנות מוכחות כיצד מוחו ונפשו של האדם פועלים ומתפקידים, והיכן נמצאים נקודות התורפה בהם ניתן להיאחז כאשר מציעים או מוכרים מוצרים ללקוחות.(במאמר מוסגר אני רוצה לציין כי יש עסקים אשר הרחיקו לכת ומשתמשים בממצאים אלה לטובתם האישית ולניצול אנשים כפי שאנו יכולים לחזות בתוכניות כלבו טק) או להבדיל אלפי הבדלות באותם פרסומים ברדיו ובטלוויזיה אשר במקצועיות רבה ותוך יישום התובנות מהמחקרים שפורסמו מצליחים להגיע אלינו, לרגש אותנו, ולפתוח את כיסנו.

מכירות זה אומנות, זה יצירתיות, וזה יכולות מהדגרות של אנשי מכירות טובים. מי שיספר לכם שמכירות זה רק כסף הנובע מאחוזי המכירה יספר לכם שטויות. מי שהוא איש מכירות על פי האסכולה החדשה (ולא אותם אנשי מכירות שלמדו אותם רק איך לסגור מכירות) אוהב ומאותגר במערך המכירות שלו ויכול להביא את החברה, העסק או הארגון לתהפוכה של ממש.

בכדי להכשיר חברה אם אנשי מכירות, חייבים "מדריך מכירות" כזה שיידע ראשית להוציא את הערמונים מהאש, לתרגם אותם למכירות, ולהדריך את אנשי המכירות.

כלל חשוב מכירות הוא תחליף להלוואות שהעסקים בישראל צורכים!

דורון עמית

077-2014553

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן