לקדם מכירות חובה בעסק

לקדם מכירות חובה בעסק

 מכירות, כיצד נגביר מכירות, מכירות אם לב ליבו של כול עסק או ארגון ולא משנה גודלו.

יש סיפור המספר כי במחוזות האינדיאנים בארצות הברית היה תפקיד לאנשים מסוימים שנקראו "מורידי הגשם" כול תפקידם (לפי אמונתם של האינדיאנים) היה לתופף בתופים, להרקיד מחולות וזאת עד למצב של גשמים באזורים הרצויים.

כך אני קורא לאנשי המכירות שבעסק "מורידי הגשם"

עסק שרוצה להתפרנס חייב מכירות (להזכיר, מכירות זה לא שיווק. זה מכירות גרידא).

אז איך עושים מכירות, שעל כול תחום וסקטור יש מיליון מוכרים, לכול מוצר כזה או אחר יש מיליון מתחרים, ובכול זאת צריך להצליח "למכור".

בנושא זה אנו צריכים להודות למדע שהתפתח בשנים האחרונות והביא לנו תובנות מוכחות כיצד מוחו ונפשו של האדם פועלים ומתפקידים, והיכן נמצאים נקודות התורפה בהם ניתן להיאחז כאשר מציעים או מוכרים מוצרים ללקוחות.(במאמר מוסגר אני רוצה לציין כי יש עסקים אשר הרחיקו לכת ומשתמשים בממצאים אלה לטובתם האישית ולניצול אנשים כפי שאנו יכולים לחזות בתוכניות כלבו טק) או להבדיל אלפי הבדלות באותם פרסומים ברדיו ובטלוויזיה אשר במקצועיות רבה ותוך יישום התובנות מהמחקרים שפורסמו מצליחים להגיע אלינו, לרגש אותנו, ולפתוח את כיסנו.

מכירות זה אומנות, זה יצירתיות, וזה יכולות מהדגרות של אנשי מכירות טובים. מי שיספר לכם שמכירות זה רק כסף הנובע מאחוזי המכירה יספר לכם שטויות. מי שהוא איש מכירות על פי האסכולה החדשה (ולא אותם אנשי מכירות שלמדו אותם רק איך לסגור מכירות) אוהב ומאותגר במערך המכירות שלו ויכול להביא את החברה, העסק או הארגון לתהפוכה של ממש.

בכדי להכשיר חברה אם אנשי מכירות, חייבים "מדריך מכירות" כזה שיידע ראשית להוציא את הערמונים מהאש, לתרגם אותם למכירות, ולהדריך את אנשי המכירות.

כלל חשוב מכירות הוא תחליף להלוואות שהעסקים בישראל צורכים!

דורון עמית

077-2014553

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן