לקבל החלטה אסטרטגית בעסקים

לקבל החלטה אסטרטגית בעסקים

דורון עמית יועץ אסטרטגי…קוראי היקרים יש מעשים עסקיים שנעשים וכדאי מאד ללמוד מהם…לצורך זה אקח את הדוגמא של דפוס לוין אפשטיין השייק לקבוצת מעריב ואשר קיבל החלטה אסטרטגית לא לקבל יותר עבודות לבית הדפוס שלו מעבר לעבודות שהוא כבר מבצע…אז כיועץ עסקי ויועץ אסטרטגי אני ינסה לפרוט בפניכם את ההחלטה של הנהלת מעריב….מחירי הדפוס הולכים ויורדים…הדפוס הדיגיטאלי עם הטכנולוגיה של אינדיגו הולכות ותופשות את השוק….בכדי להתקיים כנראה שדפוס לוין אפשטיין צריך להוריד מחירים…ובמקביל להגביר את שעות העבודה שלו וכנגזרת מכך את עלויות השכר וכ"ד….החלטה אמיצה של מנכ"ל הקבוצה…סטופ…לא מקבלים יותר עבודות…מתכווננים להכנסה הקיימת ומנסים להפיק ממנה את המקסימום האפשרי…עד שתתבצע מכירה או כול פעולה אחרת…..החלטה כזאת צריכה היות ללוות עסקים רבים…אך מאחר ובארצי אני חי ועסקים הופכים להיות אמוציונליים לבעליהם קשה להם לקבל החלטות בונות ומחלויבות המציאות….עשו לעצמכם טוב…קחו מייד יועץ אסטרטגי או יועץ עסקי…רוצים לשמוע מה ניתן לעשות בכדי לצמצם ולהתיעל..התקשרו…

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן