לקבל החלטה אסטרטגית בעסקים

לקבל החלטה אסטרטגית בעסקים

דורון עמית יועץ אסטרטגי…קוראי היקרים יש מעשים עסקיים שנעשים וכדאי מאד ללמוד מהם…לצורך זה אקח את הדוגמא של דפוס לוין אפשטיין השייק לקבוצת מעריב ואשר קיבל החלטה אסטרטגית לא לקבל יותר עבודות לבית הדפוס שלו מעבר לעבודות שהוא כבר מבצע…אז כיועץ עסקי ויועץ אסטרטגי אני ינסה לפרוט בפניכם את ההחלטה של הנהלת מעריב….מחירי הדפוס הולכים ויורדים…הדפוס הדיגיטאלי עם הטכנולוגיה של אינדיגו הולכות ותופשות את השוק….בכדי להתקיים כנראה שדפוס לוין אפשטיין צריך להוריד מחירים…ובמקביל להגביר את שעות העבודה שלו וכנגזרת מכך את עלויות השכר וכ"ד….החלטה אמיצה של מנכ"ל הקבוצה…סטופ…לא מקבלים יותר עבודות…מתכווננים להכנסה הקיימת ומנסים להפיק ממנה את המקסימום האפשרי…עד שתתבצע מכירה או כול פעולה אחרת…..החלטה כזאת צריכה היות ללוות עסקים רבים…אך מאחר ובארצי אני חי ועסקים הופכים להיות אמוציונליים לבעליהם קשה להם לקבל החלטות בונות ומחלויבות המציאות….עשו לעצמכם טוב…קחו מייד יועץ אסטרטגי או יועץ עסקי…רוצים לשמוע מה ניתן לעשות בכדי לצמצם ולהתיעל..התקשרו…

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן