לצמצם עלויות זה חובה של כול עסק

לצמצם עלויות זה חובה של כול עסק

הנה קצת נתונים לאזרחי מדינת ישראל ובעיקר בעלי העסקים שבתוכם…מסתבר כי  רובם של הישראליים מתווכח עבור המחיר הראשוני שקיבל מבעל מקצוע או מספק כזה או אחר….רבע מאלה שמתווכחים אפילו מצליחים להוריד עד למעלה מ-20% מהמחיר הבסיסי…לשאלה איזו הנחה בדרך כלל מניבה התמקחות עם בעל מקצוע…3% ענו כלום…10% אמרו 24% …ו1% ענו מעל 50%….לשאלה מה היא תדירות הויכוח על המחיר עם בעל המקצוע ענו 41% לעיתים רחוקות…29% לעיתים קרובות…ותמיד 12%….לשאלה איזו הנחה מניבה התמקחות עם מוכרים בחנויות 41% ענו שמקבלים בין 10% ל-20%….ו-33% ענו כי הם מקבלים עד 10% אחוזים קטנים יודת דיברו על בין 40% ל- 75% …למעשה הסקר שאת תוצאותיו הבאתי לכם כאן כשירות דיבר על בעלי מקצועות חופשיים..וגם על חנויות לא רשתיות בהם המחירים מתומחרים מראש בלי יכולת תמרון…דבר נוסף הוא שהישראלי אינו מאמין לנותן השירות וחוסר אמון זה בא לידי ביטוי בעיקר בויכוח על המחיר….כיועץ עסקי ושיווקי אני תמיד ממליץ ללקוחותי העוסקים במקצועות חופשיים להכין מחירון מסודר על מנת לבוא ללקוח בצורה מאורגנת ומסודרת על מנת ליצור אמון עם הלקוח…כמובן שהמלצתי לא אומרת לנפח את המחיר בסיס בכדי להוריד…ההפך…יש לתת למחירון מחיר ריאלי ולעשות הכול על מנת שלא להוריד מחיר בזמן ביקור אצל לקוח והצעת המחיר הנלוות לו במקום….נתון עוד יותר מדהים ששיך לסקטור הכללי ולאוו דווקא לבעלי מקצוע כאלה ואחרים….76% הבוחרים שירות או בכל מקצוע או יועץ או כול דבר אחר מגיעים מהפניה של חבר או ידיד או קרוב משפחה…7% רק 7% מגיעים כתוצאה מפרסום באינטרנט….מה שהופך על פיו את כול החשיבה לגבי פרסום באינטרנט…..רוצים ללמוד עוד כיצד לשווק נכון…התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן