לצאת מהקופסא "אמת או חובה"

לצאת מהקופסא "אמת או חובה"

הסלנג החדש, הדיבור החדש, כולם אומרים "לצאת מהקופסא"

מה זה לצאת מהקופסא, האם זה טרתי משמע להיכנס לקופסא ולצאת ממנה?

או זאת בקשה לחשיבה שונה, חשיבה לא מרובעת, חשיבה לא קונבנציונאלית?

 כ יועץ עסקי עם התמחות בתחום השיווק אני חושב כי כבר המונח "לצאת מהקופסא" ישן הוא. עד היום אנו עדים לפעולות אשר עשו משווקים או מותגים שונים שהם חציית גבול מבחינה שיווקית של פעם, לדוגמא: פעם המילה "הומו" הייתה הקללה הגדולה ביותר שיכלה להיות ובטח בעולם השיווק והמכירות. ראו היום, ראו את המותגים המחבקים את המגזר, פתיחות של העולם כולו, והצלחה שיווקית מסחררת לתיירות הישראלית והתל אביבית המשווקת את הארץ ותל אביב כמקום אידיאלי לנופש ותיירות מגזר זה! היכן זה היה פעם? זה לא היה.

 לא רק המגזר הזה הוא יציאה מהקופסא, בכלל המושג יציאה מהקופסא הביא בעקבותיו שינויים של משווקים, אסטרטגיות, חשיבה ועשייה שיווקית בכלל.

 ההתקדמות הטכנולוגית היא זאת שסגרה את הקופסא ופתחה עולם מלא וגדול של יכולות שיווק וקירוב של המותג לכף ידו של הלקוח הפוטנציאלי, כפי שניתן לראות כבר היום ולנסות ולחזות את התקופה הקרובה אלינו נמצא כי  עד שנת 2020 יהיו 2.5 מיליארד טלפונים חכמים בעולם ( האמת מספר לא כול כך גדול בהשוואה לאוכלוסיית העולם רק בסין יש למעלה ממיליארד סינים) אבל סביר להניח כי המספר הזה מדבר גם על חלק יחסי משפיע של אלה הצורכים שירותים מותגים ומעורבים בתרבות הצריכה העולמית. טכנולוגיה זאת הטמונה באותם טלפונים חכמים היא זאת שתביא אל עולם השיווק את הקרוב של המותג, את הקשר עם המותג ויותר מזה השימוש שיוכל להיעשות באמצעות הטלפונים החכמים כמו הפעלת הרכב, הפעלת האביזרים הביתיים, וכול מה שנלווה לזה.

 כמי שנותן ייעוץ עסקי גם נושא השקיפות של המותגים או המשווקים ללקוחות שלהם דרך אמצעי המדיה הטכנולוגית המצויה בכף ידם, בקרוב מול עיניהם ואולי בזמן יותר רחוק השתלים באוזניים ובעיניים יחברו את הלקוח עמוק אל נבכי המותג ומוצריו.

האנושות כולה בסכנה

 הטכנולוגיה לא תפסח על הרגלי הצריכה של הלקוח וכאשר הוא ירכוש ברשת ישראלית מוצר לבוש לקיץ המותג יזכיר לו שהנה מתחילה עונת החורף והוא צריך את הפריט הזה או הפריט הזה סינרגטית למה שמכר לו המותג קודם לכן, אותו דבר בתחום המזון, אם הלקוח ירכוש דגני בוקר אך לא ירכוש את החלב באותו מרכול, ישלח לו המותג מבצעים לחלב וזאת רק על מנת שהלקוח ירכוש את כול אשר נחוץ לו באותו ביית אחד.   

 אני לא אומר שזה יקרה כבר מחר אני אומר שזה כבר קורא היום.

הטכנולוגיה היא השינוי המהותי של תקופת האבן "יציאה מהקופסא"  

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן