לפני שאתם חושבים לסגור או למכור התייעצו

לא לדחות את הקץ!

אסור לדחות את הקץ!

שום דבר לא ישתנה אם לא גורמים למצב להשתנות!

הדבר דומה לשיק אשר רשום בתזרים המזומנים שלכם והוא צריך להיפרע בתאריך מסוים, אך המושך לא הציג אותו! אתם שמחים וחושבים או שהשיק נעלם, או נאבד, או משהו קרה וכבר לא לוקחים אותו בחשבון כשיק העומד להיפרע! והנה אחרי חודש המושך הציג אותו והוא נפרע…

כ יועץ עסקי מה שאני רוצה לומר הוא שהזמן במקרים האלה פועלים רק לרעת העסק או החברה ולא לטובת החברה! אתם תנסו לעשות עוד ניסיון, אתם תנסו לפרסם יותר, אתם תוציאו יותר אנשי מכירות לשטח, אתם תדחו תשלומים לספקים, תתווכחו עם הבנק לעוד אשראי, הנועזים מבינכם ירוצו לנקודות ה-CANGE ותפרטו כספים או תיקחו הלוואות בריביות רצחניות.. כול זאת רק בכדי לדחות את הקץ. רק מתוך המחשבה כי "מחר יהיה טוב" וזאת טעות "אקוטית"

 כמי שנותן ייעוץ עסקי וליווי עסקי גם יחד הפתרון לכול התסבוכת הזאת היא שיתוף הגה הספינה עם קברניט מצטיין, מנוסה, שעבר סערות לא מעטות בים, ש האוניה שלו התהפכה אך הוא חזר להגה הספינה, שיכול להוביל קטגוריה, לפתור סוגיות, כריזמטי, עם ניסיון ניהולי מעשי בשוק המקורי ולא מעל ספסלי האקדמיה. זו התרופה לעסקים הנמצאים במשבר, זו התשובה לעסקים שיודעים שהם מפסידים, לווים כספים, מערבבים את הכספים של העסק/החברה ביחד עם הצרכים האישיים, כאלה שהיועצים שלהם מקרב העובדים שלהם, והמילה "יהיה בסדר" "יהיה טוב" "יהיו זמנים יותר טובים" מובילים את דעתם מבלי לחשוב קדימה והצידה.

 כמי שנותן ייעוץ אסטרטגי הנמצא בכול הסקטורים העסקיים הקיימים הן מבחינת ניהול, כלכלי, שיווקי וכמובן אסטרטגי ומלווה מגוון רחב של חברות במשק הישראלי אני יודע ומודע כי לא קל היום לנהל עסקים וחברות בישראל (גם בעולם כולו) הכול משתנה, הרווחים נשחקים, עסקים מתגלגלים ומגלגלים, מגלגלים עד כדי כך שהם לא שמים לב לריביות הנשך שהם משלמים על ההלוואות שלהם ועל הדלק שהם צורכים מדי יום ביומו.

 מאמרים המלצות טיפים בתחום ייעוץ עסקי 

חוסר ההבנה כי עסקים מחייבים עוזרים ויועצים מלווים לעסקם הוא זה שמביא את מספר העסקים הנסגרים מדי שנה ל-50 אלף. עסקים הנהנים מליווי עסקי, מייעוץ עסקי מקצועי, בכול רמות הניהול ומכול נקודה שהעסק או החברה נמצאת הם עסקים חיים, ולא צריך ללכת רחוק אלה לשאול את הבנקאי שלכם מה יכול לעשות יועץ ומלווה לעסק או לחברה שלכם.

 אני יכול לספר על מאות מקרים בו לקוח העובד עם הבנק ואינו יכול לקבל אגורה שחוקה אחת נוספת, כיצד היכנסו של יועץ עסקי לעסק מביא לרגיעה לבנקאי והוא מוכן ללכת עוד מספר צעדים קדימה. בנקים צריכים אמון בלקוח, בנקים יודעים שמנכלים ובעלי עסקים לא יודעים לנהל את עסקם ברמה הנדרשת על ידם לא בגלל שהם לא יכולים, בגלל שהם עסוקים בתפעול העסק. (שלא נבין מזה שאני בעד הלוואות או הגדלת ההתחייבויות, נהפוך הוא)   

 עסקים כן יכולים להתקיים.

עסקים כן יכולים לחיות.

עסקים חייבים מנוע נוסף לעסק שלהם.

הברירה בין לרכוש את המנוע הזה בדמות יועץ או מלווה עסקי או להתרסק מעל הים אני הייתי ממליץ לכול אחד להיעזר עם פיגורה שכזה (וזה לא מחייב את היועצים בחברתנו) כול יועץ רק שיהיה מעבר למצוין כי מצוין זה לא מספיק.

 לפני שאתם מקבלים החלה, התייעצו, אומנם תהיה לכם עלות קטנה ביחס לחשיבות העסק או החברה שלכם, אבל תזכרו מי שגובה חינם מקבל חינם!!!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן