לפני שאתם חושבים לסגור או למכור התייעצו

לא לדחות את הקץ!

אסור לדחות את הקץ!

שום דבר לא ישתנה אם לא גורמים למצב להשתנות!

הדבר דומה לשיק אשר רשום בתזרים המזומנים שלכם והוא צריך להיפרע בתאריך מסוים, אך המושך לא הציג אותו! אתם שמחים וחושבים או שהשיק נעלם, או נאבד, או משהו קרה וכבר לא לוקחים אותו בחשבון כשיק העומד להיפרע! והנה אחרי חודש המושך הציג אותו והוא נפרע…

כ יועץ עסקי מה שאני רוצה לומר הוא שהזמן במקרים האלה פועלים רק לרעת העסק או החברה ולא לטובת החברה! אתם תנסו לעשות עוד ניסיון, אתם תנסו לפרסם יותר, אתם תוציאו יותר אנשי מכירות לשטח, אתם תדחו תשלומים לספקים, תתווכחו עם הבנק לעוד אשראי, הנועזים מבינכם ירוצו לנקודות ה-CANGE ותפרטו כספים או תיקחו הלוואות בריביות רצחניות.. כול זאת רק בכדי לדחות את הקץ. רק מתוך המחשבה כי "מחר יהיה טוב" וזאת טעות "אקוטית"

 כמי שנותן ייעוץ עסקי וליווי עסקי גם יחד הפתרון לכול התסבוכת הזאת היא שיתוף הגה הספינה עם קברניט מצטיין, מנוסה, שעבר סערות לא מעטות בים, ש האוניה שלו התהפכה אך הוא חזר להגה הספינה, שיכול להוביל קטגוריה, לפתור סוגיות, כריזמטי, עם ניסיון ניהולי מעשי בשוק המקורי ולא מעל ספסלי האקדמיה. זו התרופה לעסקים הנמצאים במשבר, זו התשובה לעסקים שיודעים שהם מפסידים, לווים כספים, מערבבים את הכספים של העסק/החברה ביחד עם הצרכים האישיים, כאלה שהיועצים שלהם מקרב העובדים שלהם, והמילה "יהיה בסדר" "יהיה טוב" "יהיו זמנים יותר טובים" מובילים את דעתם מבלי לחשוב קדימה והצידה.

 כמי שנותן ייעוץ אסטרטגי הנמצא בכול הסקטורים העסקיים הקיימים הן מבחינת ניהול, כלכלי, שיווקי וכמובן אסטרטגי ומלווה מגוון רחב של חברות במשק הישראלי אני יודע ומודע כי לא קל היום לנהל עסקים וחברות בישראל (גם בעולם כולו) הכול משתנה, הרווחים נשחקים, עסקים מתגלגלים ומגלגלים, מגלגלים עד כדי כך שהם לא שמים לב לריביות הנשך שהם משלמים על ההלוואות שלהם ועל הדלק שהם צורכים מדי יום ביומו.

 מאמרים המלצות טיפים בתחום ייעוץ עסקי 

חוסר ההבנה כי עסקים מחייבים עוזרים ויועצים מלווים לעסקם הוא זה שמביא את מספר העסקים הנסגרים מדי שנה ל-50 אלף. עסקים הנהנים מליווי עסקי, מייעוץ עסקי מקצועי, בכול רמות הניהול ומכול נקודה שהעסק או החברה נמצאת הם עסקים חיים, ולא צריך ללכת רחוק אלה לשאול את הבנקאי שלכם מה יכול לעשות יועץ ומלווה לעסק או לחברה שלכם.

 אני יכול לספר על מאות מקרים בו לקוח העובד עם הבנק ואינו יכול לקבל אגורה שחוקה אחת נוספת, כיצד היכנסו של יועץ עסקי לעסק מביא לרגיעה לבנקאי והוא מוכן ללכת עוד מספר צעדים קדימה. בנקים צריכים אמון בלקוח, בנקים יודעים שמנכלים ובעלי עסקים לא יודעים לנהל את עסקם ברמה הנדרשת על ידם לא בגלל שהם לא יכולים, בגלל שהם עסוקים בתפעול העסק. (שלא נבין מזה שאני בעד הלוואות או הגדלת ההתחייבויות, נהפוך הוא)   

 עסקים כן יכולים להתקיים.

עסקים כן יכולים לחיות.

עסקים חייבים מנוע נוסף לעסק שלהם.

הברירה בין לרכוש את המנוע הזה בדמות יועץ או מלווה עסקי או להתרסק מעל הים אני הייתי ממליץ לכול אחד להיעזר עם פיגורה שכזה (וזה לא מחייב את היועצים בחברתנו) כול יועץ רק שיהיה מעבר למצוין כי מצוין זה לא מספיק.

 לפני שאתם מקבלים החלה, התייעצו, אומנם תהיה לכם עלות קטנה ביחס לחשיבות העסק או החברה שלכם, אבל תזכרו מי שגובה חינם מקבל חינם!!!

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן