לנהל עסק קטן בדיוק כמו לנהל עסק גדול

לנהל עסק קטן בדיוק כמו לנהל עסק גדול

 הייתרון של החברות הגדולות שיש להם את היכולת להיות "סופרמרקט"  ולשווק מוצרים סינרגיים  (ואפילו לא) הייתרון של הגודל והיכולות הוא עצום וזו הסיבה שרשת YOU   נכנסה לענף הסלולר ומציעה תוכניות שטרם נראו בארץ.. מכול אספקט עסקי הרעיון מבריק..מבחינה עסקית ושיווקית "זה מבריק"  וזאת היכולת האדירה של "הגדולים"..אבל מה עם העסקים הקטנים, מה עם החברות הבינוניות והקטנות..האם להם יש את אותה פריבילגיה…הנתון מראה כי  50% מהעסקים בישראל שייכים לסקטור הפרטי, העסקים הקטנים והבינוניים …אז איך בכול זאת מקדמים עסקים קטנים, יוצרים להם בידול, מרימים את יכולות השיווק שלהם, כול זאת יכול לעהשות רק ע"י יועץ חיצוני לעסק, יועץ עסקי, יועץ עסקי לעסקים קטנים,  ייעוץ עסקי…כזה שידע לקחת את העסק ולהסתכל עליו מבחוץ (לא מהבוחלטריה של טרדות העסק) אלה מבחוץ..ואז יוכל להוביל מהלכים בעסק שידמו לרמות השיווק והניהול של הגדולים….

קרא עוד איך אפשר למתג מחדש גם עסקים קטנים ובינוניים

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן