למי למסור את מפתחות העסק

למי למסור את מפתחות העסק

כך את המפתחות!

אין לי כוח לפתח את העסק!

נשבר לי, מה לא ניסיתי. אמרו לי גוגל, עשיתי גוגל, אמרו לי פייסבוק עשיתי פייסבוק, אמרו לי לינקדין, עשיתי לינקדין, אמרו לי להשקיע בלקוחות הקיימים, השקעתי, אמרו לי לחלק פליירים, חילקתי, אמרו לי לדבר יפה עם הלקוח, דיברתי, די, נמאס לי, אין לי כוח יותר, אין לי הכנסה קבועה, הלקוח של אתמול אני לא יודע אם לא יעבור לשכן, הלקוח החד פעמי אני לא יודע אם יגיע, היום חג, מחר שבת, מחרתיים מילואים, אחרי מחרתיים אירוע משפחתי, ואחרי זה ועוד זה. ואני לא יודע מה לעשות? איך יוצאים מהבלגן הזה, די כך את המפתחות ומכור לי את העסק.

כן, בהחלט, אני מכיר את זה, אני נחשף לזה ביום יום, בעלי עסקים וחברות מתקשרים וזה מה שאני שומע, גם מכאלה שההתקשרות איתם יכלה להיות לפני שנים, אלה הסיפורים שאני שומע מבעלי עסקים מנהלי חברות על כול מגזר העסקים במדינת ישראל.

כ-יועץ עסק, אני שומע מכול עבר איך החבר אמר לחבר השני תעשה ככה תעשה ככה, והחבר השני הציעה בחינם את עבודת בתו הגרפיקאית שתוציא עלון לחבר, לעסק שלו, שאולי יבואו הלקוחות, או הרואה חשבון שמתפתל עם התשובות ומדריך את בעל העסק לעשות כך או לעשות אחרת, ושום דבר לא עוזר, הזמן עובר, הכסף מתבזבז בלי כול תוכנת מסודרת, והאמת לבעל העסק כבר נמאס לשמוע על תוכנת מסודרת הוא רוצה כאן ועכשיו.

עם כול הכאב שבדבר ההסתברות לזכות בלוטו היא בדיוק אותה הסתברות שאם בעלי עסקים לא ילכו לפיה כך תהיה התוצאה העסקית שלהם זכייה אחד למיליארד…אחד למיליארד יצליח בעסקים שלו. למה?

כי- כיועץ עסקי אני פוגש אנשים, עסקים, שמשתמשים בכלים שהשתמשו לפני 30 ו-40 שנה, עסקים שאת השכלתם לבנות את העסק עשו כתוצאה מהתייעצות עם החבר הזה והחבר הזה, עסקים שעדיין תולים את הכנסתם על נוסטלגיה, על עצות אחיתופל. אבל מה אני בא בטענות לעסקים הקטנים שגם העסקים הגדולים, הממונפים, הענקיים קורסים כמו מגדלי קלפים. לכאן ההסבר שלי כ-יועץ עסקי הוא שלא משנה איזה עסק אתה מנהל גדול, קטן, הנושא החשוב ביותר זה הניהול והכוון, החידוש וההתחדשות, החיבור בין המציאות לדמיון, לראייה קדימה…מכאן יבוא ניהול עסק נכון, ולא מהמלצות כאלה ואחרות או מתפירה של טלאי על טלאי. השוק, כוחות השוק, התחרות, לא יכולה להשאיר את בעלי העסקים או החברות אדישים, האדישות הזאת תכניס אותם לסטטיסטיקה של הלוזרים…החיים ממשיכים להתקיים, אנשים ממשיכים לצרוך, צרכנים פוקדים את החנויות, ואנשים ממשיכים לחיות ולצרוך, השאלה אם אתה כבעל עסק תעשה מאמץ ותיקח לך עזרה או תעדיף לזרוק את המפתח לנהר ביחד אתך ועם משפחתך.

טיפים לפתיחת עסק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן