למי למסור את מפתחות העסק

למי למסור את מפתחות העסק

כך את המפתחות!

אין לי כוח לפתח את העסק!

נשבר לי, מה לא ניסיתי. אמרו לי גוגל, עשיתי גוגל, אמרו לי פייסבוק עשיתי פייסבוק, אמרו לי לינקדין, עשיתי לינקדין, אמרו לי להשקיע בלקוחות הקיימים, השקעתי, אמרו לי לחלק פליירים, חילקתי, אמרו לי לדבר יפה עם הלקוח, דיברתי, די, נמאס לי, אין לי כוח יותר, אין לי הכנסה קבועה, הלקוח של אתמול אני לא יודע אם לא יעבור לשכן, הלקוח החד פעמי אני לא יודע אם יגיע, היום חג, מחר שבת, מחרתיים מילואים, אחרי מחרתיים אירוע משפחתי, ואחרי זה ועוד זה. ואני לא יודע מה לעשות? איך יוצאים מהבלגן הזה, די כך את המפתחות ומכור לי את העסק.

כן, בהחלט, אני מכיר את זה, אני נחשף לזה ביום יום, בעלי עסקים וחברות מתקשרים וזה מה שאני שומע, גם מכאלה שההתקשרות איתם יכלה להיות לפני שנים, אלה הסיפורים שאני שומע מבעלי עסקים מנהלי חברות על כול מגזר העסקים במדינת ישראל.

כ-יועץ עסק, אני שומע מכול עבר איך החבר אמר לחבר השני תעשה ככה תעשה ככה, והחבר השני הציעה בחינם את עבודת בתו הגרפיקאית שתוציא עלון לחבר, לעסק שלו, שאולי יבואו הלקוחות, או הרואה חשבון שמתפתל עם התשובות ומדריך את בעל העסק לעשות כך או לעשות אחרת, ושום דבר לא עוזר, הזמן עובר, הכסף מתבזבז בלי כול תוכנת מסודרת, והאמת לבעל העסק כבר נמאס לשמוע על תוכנת מסודרת הוא רוצה כאן ועכשיו.

עם כול הכאב שבדבר ההסתברות לזכות בלוטו היא בדיוק אותה הסתברות שאם בעלי עסקים לא ילכו לפיה כך תהיה התוצאה העסקית שלהם זכייה אחד למיליארד…אחד למיליארד יצליח בעסקים שלו. למה?

כי- כיועץ עסקי אני פוגש אנשים, עסקים, שמשתמשים בכלים שהשתמשו לפני 30 ו-40 שנה, עסקים שאת השכלתם לבנות את העסק עשו כתוצאה מהתייעצות עם החבר הזה והחבר הזה, עסקים שעדיין תולים את הכנסתם על נוסטלגיה, על עצות אחיתופל. אבל מה אני בא בטענות לעסקים הקטנים שגם העסקים הגדולים, הממונפים, הענקיים קורסים כמו מגדלי קלפים. לכאן ההסבר שלי כ-יועץ עסקי הוא שלא משנה איזה עסק אתה מנהל גדול, קטן, הנושא החשוב ביותר זה הניהול והכוון, החידוש וההתחדשות, החיבור בין המציאות לדמיון, לראייה קדימה…מכאן יבוא ניהול עסק נכון, ולא מהמלצות כאלה ואחרות או מתפירה של טלאי על טלאי. השוק, כוחות השוק, התחרות, לא יכולה להשאיר את בעלי העסקים או החברות אדישים, האדישות הזאת תכניס אותם לסטטיסטיקה של הלוזרים…החיים ממשיכים להתקיים, אנשים ממשיכים לצרוך, צרכנים פוקדים את החנויות, ואנשים ממשיכים לחיות ולצרוך, השאלה אם אתה כבעל עסק תעשה מאמץ ותיקח לך עזרה או תעדיף לזרוק את המפתח לנהר ביחד אתך ועם משפחתך.

טיפים לפתיחת עסק

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן