למה שהתזרים גרוע אנו נכנסים לפחד

למה שהתזרים גרוע אנו נכנסים לפחד

 שמרו על זכויות העובדים.

התשדירים בטלוויזיה רק מפחידים אותנו המעסיקים בעלי העסקים הקטנים והגדולים שגם ככה בקושי מחזיקים מעמד ומתפרנסים בדוחק. שנשמור על זכויות העובדים שאם לא יהיה לנו עסק עם משרד המסחר והתעשייה.

אתם יודעים חברי המעסיקים, שאני רואה את התשדירים האלה אני נזכר בסרטים של אל פצינו השחקן האוב עלי והמאפיה המאורגנת בארצות הברית או באיטליה.

מה ההבדל בין האיום כחוק בתשדיר המשודר מכספי וכספכם משלמי המיסים אשר כול תפקידו הוא ב"להפחיד" אותנו המעסיקים.

מי ישמור עלינו, על המעסיקים, על בעלי החברות, מי מגן עלינו, למה אין תשדירים בסגנון המאפיה הסיציליאנית גם לזכותנו, מה שונים העובדים המוגנים מכול כוון וכוון אלינו המעסיקים הנאנקים תחת הנטל הרובץ עלינו.

מי מגן עלינו, הרי גם אנחנו עובדים בעסק, במה אנו שונים, שכול האחריות עלינו, כול הרישיונות והחוקים אנו מחויבים לשלם ולהצטייד. ואם חס וחלילה אנו פוגעים ובצדק במי מן העובדים אנו מוזמנים לאותו היכל שנקרא בית המשפט לעבודה שם המעביד נמצא בחזקת הנבלה והעובד בחזקת המלאך בכבודו ובעצמו.

איך אפשר לנהל מדינות קפיטליסטית גרידא, קנאית מבחינת הפתיחות, התחרות, מסחר חופשי וכול מה שמקדש את הקפיטליזם ומצד שני לאכוף חוקים סוציאליסטים שנוגדים בניגוד גמור את השיטה הקפיטליסטית.

מאמר זה לא בא לעשות הכללה הוא בא להצביע על פרדוקס אטומי בין זכויות העובדים ואפשרויות המעסיקים, תשדיר כמו שמופיע עכשיו אצלנו על המרקע בנושא אי הפרת זכויות עובדים כמוהו כסרט של מיטב קבוצות המאפיה בעולם.

הגיע הזמן שכול ארגוני העצמאיים, ארגוני בעלי החברות, לשכת המסחר, ארגון בעלי מלאכה, להב וכול אלה שמתיימרים לייצג את בעלי העסקים שירימו את קולם ויצעקו את הצעקה הבלתי נשמעת של בעלי העסקים בישראל.

הגיע הזמן לשינוי בין מערכות המעבידים למערכות השכירים, לא ניתן לנהל את המשק והעסקים בתוכו בחוקי עבודה סוציאליסטיים מהיסוד ועד הטפחות ועם לא די לנו בכך בא הרגולטור ומהלך עלינו איימים.

חייבים לשמוע עוד ולהתארגן

התקשרו לדורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן