למה שהתזרים גרוע אנו נכנסים לפחד

למה שהתזרים גרוע אנו נכנסים לפחד

 שמרו על זכויות העובדים.

התשדירים בטלוויזיה רק מפחידים אותנו המעסיקים בעלי העסקים הקטנים והגדולים שגם ככה בקושי מחזיקים מעמד ומתפרנסים בדוחק. שנשמור על זכויות העובדים שאם לא יהיה לנו עסק עם משרד המסחר והתעשייה.

אתם יודעים חברי המעסיקים, שאני רואה את התשדירים האלה אני נזכר בסרטים של אל פצינו השחקן האוב עלי והמאפיה המאורגנת בארצות הברית או באיטליה.

מה ההבדל בין האיום כחוק בתשדיר המשודר מכספי וכספכם משלמי המיסים אשר כול תפקידו הוא ב"להפחיד" אותנו המעסיקים.

מי ישמור עלינו, על המעסיקים, על בעלי החברות, מי מגן עלינו, למה אין תשדירים בסגנון המאפיה הסיציליאנית גם לזכותנו, מה שונים העובדים המוגנים מכול כוון וכוון אלינו המעסיקים הנאנקים תחת הנטל הרובץ עלינו.

מי מגן עלינו, הרי גם אנחנו עובדים בעסק, במה אנו שונים, שכול האחריות עלינו, כול הרישיונות והחוקים אנו מחויבים לשלם ולהצטייד. ואם חס וחלילה אנו פוגעים ובצדק במי מן העובדים אנו מוזמנים לאותו היכל שנקרא בית המשפט לעבודה שם המעביד נמצא בחזקת הנבלה והעובד בחזקת המלאך בכבודו ובעצמו.

איך אפשר לנהל מדינות קפיטליסטית גרידא, קנאית מבחינת הפתיחות, התחרות, מסחר חופשי וכול מה שמקדש את הקפיטליזם ומצד שני לאכוף חוקים סוציאליסטים שנוגדים בניגוד גמור את השיטה הקפיטליסטית.

מאמר זה לא בא לעשות הכללה הוא בא להצביע על פרדוקס אטומי בין זכויות העובדים ואפשרויות המעסיקים, תשדיר כמו שמופיע עכשיו אצלנו על המרקע בנושא אי הפרת זכויות עובדים כמוהו כסרט של מיטב קבוצות המאפיה בעולם.

הגיע הזמן שכול ארגוני העצמאיים, ארגוני בעלי החברות, לשכת המסחר, ארגון בעלי מלאכה, להב וכול אלה שמתיימרים לייצג את בעלי העסקים שירימו את קולם ויצעקו את הצעקה הבלתי נשמעת של בעלי העסקים בישראל.

הגיע הזמן לשינוי בין מערכות המעבידים למערכות השכירים, לא ניתן לנהל את המשק והעסקים בתוכו בחוקי עבודה סוציאליסטיים מהיסוד ועד הטפחות ועם לא די לנו בכך בא הרגולטור ומהלך עלינו איימים.

חייבים לשמוע עוד ולהתארגן

התקשרו לדורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן