למה שהתזרים גרוע אנו נכנסים לפחד

למה שהתזרים גרוע אנו נכנסים לפחד

 שמרו על זכויות העובדים.

התשדירים בטלוויזיה רק מפחידים אותנו המעסיקים בעלי העסקים הקטנים והגדולים שגם ככה בקושי מחזיקים מעמד ומתפרנסים בדוחק. שנשמור על זכויות העובדים שאם לא יהיה לנו עסק עם משרד המסחר והתעשייה.

אתם יודעים חברי המעסיקים, שאני רואה את התשדירים האלה אני נזכר בסרטים של אל פצינו השחקן האוב עלי והמאפיה המאורגנת בארצות הברית או באיטליה.

מה ההבדל בין האיום כחוק בתשדיר המשודר מכספי וכספכם משלמי המיסים אשר כול תפקידו הוא ב"להפחיד" אותנו המעסיקים.

מי ישמור עלינו, על המעסיקים, על בעלי החברות, מי מגן עלינו, למה אין תשדירים בסגנון המאפיה הסיציליאנית גם לזכותנו, מה שונים העובדים המוגנים מכול כוון וכוון אלינו המעסיקים הנאנקים תחת הנטל הרובץ עלינו.

מי מגן עלינו, הרי גם אנחנו עובדים בעסק, במה אנו שונים, שכול האחריות עלינו, כול הרישיונות והחוקים אנו מחויבים לשלם ולהצטייד. ואם חס וחלילה אנו פוגעים ובצדק במי מן העובדים אנו מוזמנים לאותו היכל שנקרא בית המשפט לעבודה שם המעביד נמצא בחזקת הנבלה והעובד בחזקת המלאך בכבודו ובעצמו.

איך אפשר לנהל מדינות קפיטליסטית גרידא, קנאית מבחינת הפתיחות, התחרות, מסחר חופשי וכול מה שמקדש את הקפיטליזם ומצד שני לאכוף חוקים סוציאליסטים שנוגדים בניגוד גמור את השיטה הקפיטליסטית.

מאמר זה לא בא לעשות הכללה הוא בא להצביע על פרדוקס אטומי בין זכויות העובדים ואפשרויות המעסיקים, תשדיר כמו שמופיע עכשיו אצלנו על המרקע בנושא אי הפרת זכויות עובדים כמוהו כסרט של מיטב קבוצות המאפיה בעולם.

הגיע הזמן שכול ארגוני העצמאיים, ארגוני בעלי החברות, לשכת המסחר, ארגון בעלי מלאכה, להב וכול אלה שמתיימרים לייצג את בעלי העסקים שירימו את קולם ויצעקו את הצעקה הבלתי נשמעת של בעלי העסקים בישראל.

הגיע הזמן לשינוי בין מערכות המעבידים למערכות השכירים, לא ניתן לנהל את המשק והעסקים בתוכו בחוקי עבודה סוציאליסטיים מהיסוד ועד הטפחות ועם לא די לנו בכך בא הרגולטור ומהלך עלינו איימים.

חייבים לשמוע עוד ולהתארגן

התקשרו לדורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן