המלצות לפרסום בגוגל

המלצות לפרסום בגוגל

אין עורערין כי האינטרנט הוא מדיית הפרסום הגבוהה ביותר שקיימת היום בעולם…ועוד יותר אין מילים להגדיר את הצמיחה הענקית בעולם הפרסום אותו תפש מנוע החיפוש גוגל ושותפיו…לצורך זה חייב כול לקוח להתארגן ולרכז את מירב מאמצי הפרסום שלו ויכולת הצגת המוצרים שלו בכלי הפרסום האדיר הזה….במאמר זה אני רוצה להביא בפניכם טיפים והמלצות כיצד לחדד את המסרים השיווקיים שלכם בתוך המאמרים הנכתבים על ידכם או על ידי גורם מקצועי שיעשה זאת עבורכם….גם כאן בגורם המקצועי אתם חייבים לבחור כותב שיכתוב רק עבורכם ולא יעתיק או ישכפל מאתרים אחרים כי  ראשית מהלך כזה גוגל פוסלת ושנית זה פוגע בתדמית שלכם….הנה כמה נקודות חשובות במשא הכתיבה והפרסום שלכם לרווחתכם והצלחתכם….1.סלקו את המציאות בכתיבה שלכם ולעולם לא תצא מתחת ידכם יצירה לא מוצלחת…..2. יתכן שהם אכן ישימו לב למאמר שלך אם תעשה שימוש בגימיקים אבל חשוב לזכור הם אינם עומדים לחבב אותך בגלל זה……3. חשוב להיות פרובוקטיבים אבל חייבים להיות בטוחים שזה בא מהמוצר…אם בחרתה לשים במודעה שלך גבר עומד הפוך אסור לזה להיות רק מתוך רצון למשוך תשומת לב חייבת להיות לזה סיבה  למשל עם המוצר שרציתה לכתוב עליו מונע נפילה של חפצים מהכיסים….4..המטרה איננה שיותר אנשים יכירו את המוצר שלך המטרה שיותר אנשים ירצו אותו ….5…ככה זה שאתה נעשה עבד לחוקים אתה עושה מה שכולם עושים כשאתה עושה מה שכולם עושים לעולם לא תמשוך תשומת לב….טיפים אלה חייבים להיות לכם קוראי המאמר אור לעיניים…כי עם טיפים אלה תוכלו לשכלל את הכתיבה שלכם ואו לקחת לכם כותב יצירתי שיכתוב עבורכם…דורון עמית כתיבה יצירתית לאתרי האינטרנט

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן