למה עסקים קורסים

למה עסקים קורסים

ייעוץ עסקי-בעל עסק…עצור! קח רגע פסק זמן….תן לעצמך זמן למחשבה…הרי לא יתכן שכולם אומרים שריפה.. ואתה חושב "מדורה קטנה"…אין יש מאיין…גדולים ממך מגלים קשיים…לא אתה ולא הם אשמים…מצב שוק, תחרות, מיקור חוץ, ריבוי עסקים, מחירים לא סבירים, חוסר יכולת לעלות מחירים, כול אלה לא יכולים להבטיח את עתידך…למה שלא תחשוב כמו החברות הגדולות…הקטנת עלויות, צמצום הוצאות, ניהול כספי נכון, הפיכת מוצריך למוצרים חדשים במסגרת אותה גברת בשינוי האדרת…בידול המוצרים הקיימים שלך, בידול השירותים שלך, כול מה שלא חשבת עליו שאפשרי…הוא אכן אפשרי….ראה כמה קשה לך לפטר עובד…אבל חברה גדולה לא מפטרת את העובד היא פשוט מודיע לו במייל שהוא מפוטר…המחשב נסגר ונדם….אתה אולי חושב שזו רעות לשמה.. ואתה צודק….אבל שצריך לצמצם…צריך גם לפטר….אין דבר כזה שתגיד, אני עשיתי הכול, צמצמתי, הורדתי, אין עוד מה לעשות…אתה טועה…יש עוד המון מה לעשות…אתה רק צריך דבר קטן לידך…יועץ עסקי ושיווקי שיחד אתך ישמר את עסקיך וירים אותו מעלה…כן זה אפשר. כי מה במצלמה האישית שלך אתה רואה את העסק שלך בפרספקטיבה אמוציונאלית ושונה ממה שיראה  זה שילווה אותך… יראה וגם יעשה….עשה טובה לעסק שלך.. כך יועץ עסקי או ייעוץ עסקי שיבטיח את עתידך…. אני לא רוצה להזכיר אבל מזכיר את מה שאמר מנחם גבירר זכיין של 24 חנויות ברשת "כפר השעשועים" "נפלתי בגדול ואני לא רוצה להגיב"

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן