למה מתיחסים כך לעסקים

למה מתיחסים כך לעסקים

דורון עמית יועץ אסטרטגי…לאט לאט אנו מקבלים  מהמחוקק חוקים על עולוות שקורות לנו ביום …למעשה כולנו מתרעמים על עוולות אלה אך עוברים לסדר היום, לעומת זאת יש אנשים שעוולות אלה מביאות אותם לפנות לחברי כנסת על מנת שיקדמו חוקים למניעת העוולה…עוולה מאד מרגיזה היתה העוולה של כביש 6….כיועץ עסקי ואסטרטגי אני לא רוצה להזכיר את הקנסות המנופחים אותם נאלצו נהגים לשלם  כתוצאה מאי תשלום בזמן של דוחות…כאן נוהלי הקנסות היו בחסות  המחוקק…אך ברצוני כן להעלות במאמר זה לרווחת קוראיו את הנושא של חוסר סיפוק מנסיעה איטית כתוצאה מפקקים או מתיקוני דרך שביצעה בעלת הכביש..בכביש….למעשה בתקופה האחרונה עקב תיקונים והרחבות שעושה החברה  נוצרים פקקים משמעותיים בכביש דבר שהופך את כביש האגרה ללא רלונטי שבעבורו הוא הוקם…..ברגע שאנחנו משתמשים בכביש האגרה הווה אומר שאנו חייבים להנות מנסיעה מהירה ללא הפרעה…..החוק שחוקק ואושר בממשלה לאחרונה מאפשר לנו לשלם 50% מעלות הנסיעה בכביש  כאשר לא נסענו בצורה שוטפת…..זה חצי הדרך לגאולה….נקווה לשלמות הגאולה ולאי תשלום בכלל במקרה של נסיעה איטית על כביש האגרה-דורון עמית יועץ אסטרטגי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן