למה מוכרים דרך טלמיטינג, טלמרקטינג

למה מוכרים דרך טלמיטינג, טלמרקטינג

מאמר זה מוגש כשירות לקוראי אתר השרדות…קאוצינג עסקי בישראל…לדואר זבל כבר בטח התרגלתם…ואתם אפילו לא פותחים כלומר לר מקליקים שאתם מקבלים את הדואר הזה בתיבת המייל שלכם…למכתבים של גוגל כי זכיתם במיליון דולר גם בטח התרגלתם . שהרי הם לא מפסיקים להגיע לתיבות הדואר שלנו….(פעם אפילו כמעט האמנתי לזה) ועכשיו שחודשים האחרונים דברים חדשים……הלווווו..כן….מיסטר עמית….כן…..ןאז לואיז ספיקינג פרום ציטיציטי קאופראשן אסוסיאשן פרום הונג קונג…הי וולד ליק טו רפרזנט יו אוור ינוסטמנסט קומפני יו כן מיק הלוט אוף מני פרום ןמהאסטמנאד….בהתחלה עוד שמעתי את השיחות האלה וקצת נתתי להם להימשך…אבל לאט לאט הבנתי שהיום מסים לעשות פישינג גם דרך הטלפון…אז תארו לכם שאחד מאנשי העסקים החדשים הלא מנוסים או סתם מישהו שיושב בבית קפה עם החברה מקבל שיחת טלפון "חשובה" שכזאת שמתבצעת ע"י תלפנית מאחד הכפרים בהודו הרחוקה..ואז ידידינו איש העסקים החדש מתחיל לנהל שיחה באנגלית על מנת שיראו ויראו וישמעו…וזה עושה לו טוב עושה אותו חשוב….עד כאן אני מפרגן לו…אך מכאן אני מציע לו לא להתלהב…מערכת הפישינג בעולם עולה כול יום מדרגה…כול יום מתוך 100  עולה קורבן 1…אנא ראה שלא אתה זה שתהיה הקורבן…

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן