למה להשתמש בחשבונית עסקה

למה להשתמש בחשבונית עסקה

בשורה ענקית לעסקים קטנים ובינוניים אלה שמגלגלים מחזור של 15 מיליון שקל בענף השירותים ו- 1.9 מיליון שקל בעסקים יצרנים…הבשורה היא כי עסק העובד בשיטת תשלום של שוטף+ יוכלו להוציא חשבונית עיסקה (ולא חשבונית מס) שתחייב את המקבל בקיום העיסקה הוא אומנם לא יוכל לקזז את ההוצאה מתשלום המע"מ לאותו חודש אך כן יוכל לעשות זאת ברגע שישלם את התקבול לעסק שממנו קיבל את השירות או המוצר…יכול גם להיות שזה ידרבן עסקים לשלם בתנאים יותר קצרים לעסקים שמהם קיבלו מוצר או שירות וזה בסך הכול הכללי יהיה לרווחת העסקים הקטנים והבינוניים…עד היום היה נהוג שחובה להוציא חשבונית מס לשלם את המע"מ ולחכות לכסף…המקבל יכול היה לקזז את ההוצאה מבלי ששילם אותה לבעל החשבונית…לזה אני קורא צדק עסקי…ואני גאה שאנו נמצאים במדינה שחושבת  על העסקים שלה בצורה מכובדת…באמת מגיע כול הכבוד ליוזמי ההחלטה הזאת שלמעשה הם הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים….אולי במקצת חוק חדש זה יקל על העסקים במדינת ישראל…כיועץ עסקי אני רוצה להגיד תודה רבה בשם כול העסקים למנכ"ל הסוכנות לעסקים קטנים…חשבתם עלינו וזה יפה….דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן