למה לא רוצים עסק קטן בקניון

למה לא רוצים עסק קטן בקניון

דורון עמית יועץ שיווק, יועץ לעסקים…קוראי היקרים..הבנתי כי בעלי הרשתות הגדולות בישראל אשר הומלכו במהלך השנים למלכי הקניונים בעוד עסקים רבים נשארו ברחובות, במרכזי קניות של העיר  או ברחובות העיר…וזאת כי הקניונים לא רצו לקבל אותם כדירים בגלל  טאבו של הגדולים לבלעדיות….החליטו להקים מטה ארגון מול בעלי הקניונים בישראל בגלל שרלטנות, גבייה גבוהה של מיסים, דמי תפעול, חשמל..ואחוזי רווח מהמחזור….כול זאת נעשה בחסות מנכ"ל לשכת ארגון הסוחרים בישראל….ואני שואל אתכם בעלי עסקים הנאבקים ברחובות יום יום מול הנסיכים בקניונים…האם כבר גם להם קשה…האם הקניון זה לא תרנגולת שמטילה ביצי זהב, האם בעלי הקניונים גוזרים את הקופונים הגדולים….אולי כן…כי הרי הקניון הוא המצאה גאונית של חווית קניה מהנה ומושלמת לכול המשפחה בחורף כמחסה מפני הקור בקיץ כמחסה מפני החום..ועוד הנאות כאלה ואחרות שמציע הקניון…..אז מי כן נהנה מהקניון….הלקוח? לדעתי הוא משלם יקר בקניה בקניון…אי אפשר לשלם כול כך הרבה לקניון ועוד להוריד מחירים….(בעצם אולי כן) בכול מקרה מסתבר שהקניון למשווקים הוא לא מציאה גדולה…ואלה הסוחרים שנשארו ברחובות…ימשיכו במאמצים להביא אליהם יותר לקוחות…דורון עמית יועץ שיווק

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי

אתה בטוח שאתה יועץ עסקי?

הרבה שואלים אותי "איך נהיית יועץ עסקי" בכלל סמכא לתת לי ולחברה שלי ייעוץ עסקי שהרי לא שמעתי שיש תואר כזה של ייעוץ עסקי, יש תואר בניהול, תואר בכלכלה, חשבונאות, תעשיה וניהול ורק לא שמעתי על תואר ביועץ עסקי.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן