למה ייעוץ עסקי מועיל

למה ייעוץ עסקי מועיל

יועץ עסקי, יעוץ עסקי, השאלה הנשאלת כול בעל עסק וחברה שהחליט החלטה נבונה והבין כי הוא חייב יועץ עסקי ושיווקי בעסק שלו …כיצד יוכל  לבחור או לקבל את ההחלטה בבליל היועצים העסקיים שקיימים היום בשוק…בכלל כרקע ליעוץ העסקי אני יודע ששוק היעוץ העסקי בישראל נפתח עם כניסתם של תוכניות הריאלטי בתחום (לא שקודם לא היו יועצים עסקיים, חברות ליעוץ עסקי, יועצים שיווקיים, יועצי שיווק, וחברות ליעוץ שיווקי) אבל לתובנה הזאת לצורך בפיגורה כזאת בתאגיד הבינו את הצורך החברות הגדולות…למעשה תוכניות הריאלטי שכבר הזכרתי הצמיחו עשרות אם לא אלפים של יועצים בכול התחום העסקי,השיווקי,הפיננסי והניהול …רק שהקשר בין תוכנית ריאלטי מתוזמנת, מבוימת, יוצרת ריטינג לבין המציאות רחוקה כשנות דור…וכך מי שכיכב בתוכניות הריאלטי כמו שאר חבריו יוצאי תוכניות אלה לקח נכון את הפרסום והקרדיט והחליט לעשות מזה כסף..וכסף טוב. (מגיע שאפו בכלל למי שיודע לנצל מצבים לתועלתו העסקית) אך אם נחזור למה שאנו עוסקים בו מסתבר כי לא הכול ורוד ומכול יוצאי הקורסים המזורזים לקאוצינג או ליועצים עסקיים נשארו בכול מחזור פירורים, ואם פירורים אז אותם פירורים לא יכלו להתפרנס…אף אחד לא חזה את מצב העסקים היום, גם מיטב מפיקי תוכניות הריאלטי לא צפו את השפע, הריבוי, מיקור החוץ, והתחרות הרצחנית הקיימת היום בשוק..ולכן רבים מן היועצים שלמדו באינסטנט אקדמיה לייצור יועצים לא יכלו היו לענות על הצרכים האמיתיים של העסקים והחברות בישראל…כמעט כולם (מבלי להכליל) מצאו להם לקוחות בתחום העיסוק האישי: מרפאים, יופי, סטילינג, רפואה אלטרנטיבית, וכ"ד…עסקים וחברות היום בישראל שמצב התחרות הוא ללא פשרה חייבים יועץ עסקי או שיווקי עם ניסיון בכול תחום העיסוק, אם ניסיון של עשייה, עם ניסיון של מורדות ועליות, יועץ חזק שיודע ביחד עם  העסק או החברה לקחת אותה למקומות נכונים במשק ובמסחר הישראלי…היום לא מספיק יועץ כלכלי או יועץ מהאקדמיה בלבד…ההיצע באינפורמציה שיש לנו מהאינטרנט גורמים לבעלי העסקים להבין יותר בתחום הכלכלי והפיננסי….מה שעסק צריך זה מכירות, שיווק, בידול והתיעלות….ובעת משבר להיות עם יועץ שמבין….דורון עמית יועץ עסקי,יועץ שיווק

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן