למה חשוב הקשר האנושי בעסקים

למה חשוב הקשר האנושי בעסקים

מה הקשר בין אדם לקוף?

הקשר הוא כלום..קוף זה קוף ובנאדם זה בנאדם. אז למה אני שואל את זה אתם בטח שואלים?

מכיון שבנאדם לבנאדם הקשר הוא ענק וגדול.. בנאדם אוהב בנאדם, בנאדם חי עם בנאדם, בנאדם מנהל חיי אישות עם בנאדם ולבנאדם יש אותה שפה עם בנאדם..ומכאן אני רוצה להקיש בין הקשר לבן אדם לבין בנאדם שהוא איש מכירות או זה המנהל שיווק…למעשה עם ניקח מוצר וננסה למכור אותו ברור הוא כי  יקשה עלינו לבדל את המוצר…למה כי כבר אין שום דבר שבנאדם לא ראה…מימינו ומשמאלו כולו מותקף במתקפת מוצרים ושירותים ופחות דברים מרגשים ומפתיעים אותו…אבל..איש המכירות הוא בנאדם..וכמו שאמרנו בנאדם הוא עולם ומלואו…ולכן מכאן יכול לבוא הבידול של המוצר דרך איש המכירות שהוא אדם ושפתו היא שפת האדם…מחקרים מראים שאנשים אוהבים אנשים שדומים להם..ואם איש המכירות ידע לדבר בשפה של הלקוח שלו מבחינת תנועה,טונציה,והקשבה..אזי המכירה שלו תהיה בטוחה…דורון עמית יועץ שיווק,יועץ שיווקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן