למה חוקי העבודה גרועים למעסיקים

למה חוקי העבודה גרועים למעסיקים

דורון עמית יועץ ארגוני…בתרועה גדולה  נכנס מחר החוק להגברת אכיפה של דיני עבודה…תכלס…חוקי עבודה, חוקי העובד, בפרט ובכלל חשובים מאין כמותם ויש לכבד כול עובד ועובד במקומו…. השאלה הנשאלת מדוע הרעש הענק הזה…מה לא חוקק שצריך לחוקק שוב…אולי פשוט התרגלנו לא  לאכוף חוקים. שהרי יש לנו את חוק יסוד כבוד האדם וחירותו…אשר חוקק במטרה  "זכויות היסוד של האדם בישראל מושתתות על ההכרה בערך האדם, בקדושת חייו, ובהיותו בן חורין, והן יכובדו ברוח העקרונות שבהכרזה על הקמת מדינת ישראל…חוק יסוד זה מטרתו להגן על כבוד האדם וחירותו כמו..אין פוגעים בחייו בגופו או בכבודו של האדם באשר הוא אדם…או אין פוגעים בקנינו של אדם…כול אדם זכאי להגנה על חייו על גופו ועל כבודו…האם אלה מקצת מחוק כבוד יסוד כבוד האדם וחירותו לא עונה על כול הצרכים המדוברים בחוק האכיפה החדש…בואו נעקוף את החוק על כול אזרחי מדינת ישראל לא רק על העובדים….מה עם המעסיקים..האם כולם גנבים, רמאים,מנצלים את העובדים, רודים בעובדים….האם עדיין מישהו חושב שיש בישראל עובד ומעביר או במילים פשוטות בוס ומשרת..מדוע העובד בחזקת "מסכן" ההפך..לעובד יש זכויות, יש שעות עבודה, יש חוקי עבודה מפה עד הודעה חדשה….האם בכלל יהיה מישהו שיצליח לשלם לעובד עם כול החוקים על חוקים על חוקים….למה לא לשמור על חוק כול כך בסיסי לכול אדם…חוק יסוד כבוד האדם וחירותו….זו הבעיה במדינת ישראל…כול פוליטיקאי רוצה לבלוט במעשה…אז הוא עושה…אם זה נכון או לא זה כבר לא משנה..יש כותרת בעיתון יש כתבה בטלביזיה…זה מספיק…אתם העם תשברו את הראש…אני עליתי מקפצה אחת מעלה בסולם הריטינג התקשורתי….אותי כיועץ ארגוני זה מקומם…זה נותן את התחושה שהעובדים בישראל מוכים וחבולים ואילו המעסיקים…עריצים…וזה ממש לא כך….בטח לא בהכללה…דורון עמית יועץ ארגוני….רק תזכרו שהמעסיקים צריכים להתפרנס, ופרנסה היום אין בשפע….עם כול מבול החוקים אני בכלל לא יודע עם אפשר יהיה להעסיק עובדים…פשוט לא יהיה כסף לשלם להם….ולרגע לא תחשבו שאני לא נחרד מדי פעם בפעם על תנאי העסקת עובדים בפרט במגזר החלש…ראו את עמידת  הקופאיות על הרגליים דבר הראוי לשימצה….

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן