למה חוקי העבודה גרועים למעסיקים

למה חוקי העבודה גרועים למעסיקים

דורון עמית יועץ ארגוני…בתרועה גדולה  נכנס מחר החוק להגברת אכיפה של דיני עבודה…תכלס…חוקי עבודה, חוקי העובד, בפרט ובכלל חשובים מאין כמותם ויש לכבד כול עובד ועובד במקומו…. השאלה הנשאלת מדוע הרעש הענק הזה…מה לא חוקק שצריך לחוקק שוב…אולי פשוט התרגלנו לא  לאכוף חוקים. שהרי יש לנו את חוק יסוד כבוד האדם וחירותו…אשר חוקק במטרה  "זכויות היסוד של האדם בישראל מושתתות על ההכרה בערך האדם, בקדושת חייו, ובהיותו בן חורין, והן יכובדו ברוח העקרונות שבהכרזה על הקמת מדינת ישראל…חוק יסוד זה מטרתו להגן על כבוד האדם וחירותו כמו..אין פוגעים בחייו בגופו או בכבודו של האדם באשר הוא אדם…או אין פוגעים בקנינו של אדם…כול אדם זכאי להגנה על חייו על גופו ועל כבודו…האם אלה מקצת מחוק כבוד יסוד כבוד האדם וחירותו לא עונה על כול הצרכים המדוברים בחוק האכיפה החדש…בואו נעקוף את החוק על כול אזרחי מדינת ישראל לא רק על העובדים….מה עם המעסיקים..האם כולם גנבים, רמאים,מנצלים את העובדים, רודים בעובדים….האם עדיין מישהו חושב שיש בישראל עובד ומעביר או במילים פשוטות בוס ומשרת..מדוע העובד בחזקת "מסכן" ההפך..לעובד יש זכויות, יש שעות עבודה, יש חוקי עבודה מפה עד הודעה חדשה….האם בכלל יהיה מישהו שיצליח לשלם לעובד עם כול החוקים על חוקים על חוקים….למה לא לשמור על חוק כול כך בסיסי לכול אדם…חוק יסוד כבוד האדם וחירותו….זו הבעיה במדינת ישראל…כול פוליטיקאי רוצה לבלוט במעשה…אז הוא עושה…אם זה נכון או לא זה כבר לא משנה..יש כותרת בעיתון יש כתבה בטלביזיה…זה מספיק…אתם העם תשברו את הראש…אני עליתי מקפצה אחת מעלה בסולם הריטינג התקשורתי….אותי כיועץ ארגוני זה מקומם…זה נותן את התחושה שהעובדים בישראל מוכים וחבולים ואילו המעסיקים…עריצים…וזה ממש לא כך….בטח לא בהכללה…דורון עמית יועץ ארגוני….רק תזכרו שהמעסיקים צריכים להתפרנס, ופרנסה היום אין בשפע….עם כול מבול החוקים אני בכלל לא יודע עם אפשר יהיה להעסיק עובדים…פשוט לא יהיה כסף לשלם להם….ולרגע לא תחשבו שאני לא נחרד מדי פעם בפעם על תנאי העסקת עובדים בפרט במגזר החלש…ראו את עמידת  הקופאיות על הרגליים דבר הראוי לשימצה….

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן