למה חברות נמצאות ברמת סיכון גבוהה

למה חברות נמצאות ברמת סיכון גבוהה

מדוע יועצים עסקיים טובים מהשורה הראשונה מייעצים לחברות לשכור את שירותם בתוספת היכולות של יועץ עסקי לשמש גם כיועץ שיווק, מיתוג, ומגביר מכירות

דורון עמית, מנטור יועץ עסקי : מסיכום שפירסמה חברת BDI מידע עסקי לחודש יולי 2012 עולה כי 11.9% מהחברות במשק נמצאות ברמת סיכון גבוהות ומסוכנות…התחומים המסוכנים עליהם מצביעה BDI הם בענף המסעדות ובתי הקפה, התירות, בתי המלון, ההובלות והשירותים. למעשה מצביעה החברה על אוכלוסיה עסקית גדולה במשק הישראלי.

רק לשם השוואה בתקופה מקבילה אשתקד עמד מדד הסיכון על 5.82% .

הענפים שנחזו לחזקים ביותר הם ענפי הכימיקלים,תעשיות המתכת,הנייר והקרטון, ומוצרי הדפוס וההוצאה לאור.

כיועץ עסקי – אני יכול להסביר את הפגיעה דווקא בענפי הבידור,המלונאות,הקפה והשירותים בתחרות העצומה בענפים אלה, ובבעיות המימון של המגזרים הפגועים האלה:

מדד BDI משקף את מה שקורה בעיקר בענפים המוגדרים אך לא יורד לרזולוציה של כול מגוון העסקים בישראל, רזולוציה אשר עלולה להביא את נתוני המדד לקטסטרופה אמיתית כפי שהיא קיימת במציאות. לא תמיד אומרים ומפרסמים את הרוח הכללית של מצב העסקים במשק אך שנתון במקרו מדבר על קרוב ל-12% ברמת סיכון גבוהה של התרסקות זה אומר דרשני.

יעשה טוב כול עסק אשר יבצע מייד ולאלתר בדק ביית פנימי לפני שיתדרדר תהומה עמוק מידי

דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן