למה התזרים לוחץ

למה התזרים לוחץ

לפי סקר שנערך בהתאחדות התעשיינים בסוף רבעון זה   63%  מחבריה בתעשיה במצוקת של קשיי אשראי…לעומת 83% שנאלצו עקב מצוקת האשראי לצמצם את פעילותם כתוצאה מצמצום האשראי. מה שניתן להבין מהסקר  58% נזקקו לאשראי נוסף בכדי להזרים לעסקים או לחברות שלהם הון חוזר. מה שאומר שהרווחים שייצרו החברות החברות בהתאחדות התעשיינים חתכו את  הרווח שלהם בצורה משמעותית. הסקר אומנם מדבר על מפעלים וחברות תעשיתיות אבל אם לוקחים את האקלים העסקי הישראלי ומצרפים אליו את הקושי ביצוא סחורות לח"ול נוסיף לכך מספר פשיטות רגל של גופים קמעונאים גדולים שנפלו בשנה וחצי האחרונה והפילו במיליוני שקלים חלק מהתעשייה בישראל נבין את התוצאות של העסק המוזכר….התעשיה כמו שאר ענפי המסחר בישראל חייבת להתאים את הפעילות שלה לרמת המכירות תוך לקיחת מרווחים בין צפי מכירה למכירה בפועל…נכון הוא שחברות תעשיתיות הצטידו בציודים יקרים בכדי ליצור כושר יצור מוגבר אך לאור ההאטה במשק והאטת המכירות ישנם מפעלים אשר הציוד שלהם שהיה אמור לעבוד 24 שעות ביממה מופסק כבר ב- ארבע אחר הצהריים…כול האלמנטים האלה הובילו לגרעון בהון החוזר של מפעלי התעשיה ולפיכך נאלצו אלה לקחת הלואות מסובסדות ולא מסובסדות על מנת לשרוד…לדעתי כיועץ עסקי וכהמלצה מקצועית לאותם מפעלים.א. נסו למכור ציוד עודף (אל תחכו לתקופת שפע) שתזדקקו למיכון במידה ותחזור אליכם העבודה תוכלו למצוא מכונות חדשות ויעילות יותר בעלות פחותה, ב. צמצמו את ההוצאות. רדו ברזולוציה גבוה לעומק ולרוחב של ההוצאות שלכם..ג. קחו לכם יועץ עסקי או שיווקי על מנת שיוכל לתמוך וללוות אתכם במהלכים נכונים לעסק שלכם..אל תשארו לבד במערכה כאשר אתם עסוקים במלחמת ההשרדות….דורון עמית יועץ עסקי בירושלים

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן