למה העסק שלכם קורס

אנחנו כבר יודעים שלנהל עסקים וחברות בתקופה הנוכחית זו משימה כמעט בלתי אפשרית.

אנחנו כבר יודעים שלא ניתן לתכנן שום דבר בעסק מראש ולמעשה אנחנו כמנהלי עסקים נאלצים להתנהג ככבאים הנקראים לכבות שריפות כל רגע מהחיים העסקיים.

מה לא ניסינו: הקטנו עלויות, פיטרנו עובדים, הורדנו בשומנים, הקטנו פעילות, מיצינו את כל נותני האשראי למינם: מסגרות בבנקים, הלוואות, הלוואות בכרטיסי אשראי, הלוואות בערבות מדינה ויש כאלה שלקחו הלוואות בשווקים אפורים (לא עלינו)

הורדנו מחירים, אנו מוכרים יותר בזול מהעלות שלנו הגוללת עלות גולמית ועלות תפעולית זה במצב הטוב. במצב הגרוע אנו מוכרים מתחת לעלות הריאלית שלנו.

וגם שאנחנו מוכרים בעלות או מתחת לעלות עדיין נאלצים גם לממן את הלקוחות ולהתפלל כי הלקוח ישלם בזמן.

ובכל זאת ממשיכים כל לשכנע אותנו לפרסם, להשקיע באנשי מכירות, להיות ברשתות החברתיות ולהשקיע עוד כסף (מה שכבר אין לנו ואנו לוקחים התחייבויות ארוכות טווח המעיקות על העסק והחברה)

 

ומצבנו הרי לא טוב, ואנו מחפשים כל זיז של תקווה על מנת לשפר את מצב העסק או החברה. ואוף..לנשום לרווחה.

 

ואז מגיעים היועצים החכמים שמבינים את מצבנו, ומנגנים בדיוק ללבבות שלנו אולי משם תצא הישוע.

 

והשרלטנות הזאת אין לה בושה ואין בה נחמה כי הם רק מספרים לנו שאם נגיע לקורס הזה, או לסדנה הזאת, כאשר הם ילמדו אותנו איך לעבוד, איך להצליח, איך להשתחרר. יש מישהו שאפילו הרחיק לכת ובין שאר הפתרונות שלו זה כל פעם שיש לבעל העסק לקחת הלוואה. שיחטוף אותה!!!

 

בואו נבין מה המטרה של עסק עסקי!!! אחת ויחידה!!! להרוויח כסף, לא לקחת הלוואות ולא להזרים מהכיס הפרטי הלוואות לטובת העסק או החברה…

 

אם המטרה הזאת לא מושגת אזי צריך לסגור את החברה או לבצע בה שינויים מהפכנים, וזאת צריכה לעשות יד מקצועית אחת ויחידה "יועץ עסקי עם ניסיון מוכח שילווה את החברה ולא רק ילחש לאוזנה"

 

לא קראתי כאן "קריעה" על העסקים בישראל, לא אמרתי עליהם "קדיש" לא הכרזתי כי צריך לסגור את כל העסקים בישראל. אני כן מכריז שעסק בלי ייעוץ וליווי ע"י אדם מקצועי הוא מה שיכול להציל עסק עובד ומתפרנס.

 

בעלי עסקים וחברות! תפסיקו לחשוב כי תצליחו, אתם נתונים במחשבות אחרות שהם איך אני מציל את העסק ביום יום, הראש שלכם לא יכול למצוא פתרונות ואין לכם את הניסיון והידע כיצד לשחות בים הכרישים העסקי שמציב בפנינו המצב. "תתעוררו"

 

על תקנו כל "לוקש" שמוכרים לכם מעל דפי האינטרנט.

על תתפתו לפרסומים כאלה ואחרים.

קחו לכם יועץ שיוביל ולא יהיה מובל.

 

המאמר נכתב ע"י דורון עמית מומחה לניהול עסקים גם בעתות משבר

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן