למה העסק שלכם קורס

אנחנו כבר יודעים שלנהל עסקים וחברות בתקופה הנוכחית זו משימה כמעט בלתי אפשרית.

אנחנו כבר יודעים שלא ניתן לתכנן שום דבר בעסק מראש ולמעשה אנחנו כמנהלי עסקים נאלצים להתנהג ככבאים הנקראים לכבות שריפות כל רגע מהחיים העסקיים.

מה לא ניסינו: הקטנו עלויות, פיטרנו עובדים, הורדנו בשומנים, הקטנו פעילות, מיצינו את כל נותני האשראי למינם: מסגרות בבנקים, הלוואות, הלוואות בכרטיסי אשראי, הלוואות בערבות מדינה ויש כאלה שלקחו הלוואות בשווקים אפורים (לא עלינו)

הורדנו מחירים, אנו מוכרים יותר בזול מהעלות שלנו הגוללת עלות גולמית ועלות תפעולית זה במצב הטוב. במצב הגרוע אנו מוכרים מתחת לעלות הריאלית שלנו.

וגם שאנחנו מוכרים בעלות או מתחת לעלות עדיין נאלצים גם לממן את הלקוחות ולהתפלל כי הלקוח ישלם בזמן.

ובכל זאת ממשיכים כל לשכנע אותנו לפרסם, להשקיע באנשי מכירות, להיות ברשתות החברתיות ולהשקיע עוד כסף (מה שכבר אין לנו ואנו לוקחים התחייבויות ארוכות טווח המעיקות על העסק והחברה)

 

ומצבנו הרי לא טוב, ואנו מחפשים כל זיז של תקווה על מנת לשפר את מצב העסק או החברה. ואוף..לנשום לרווחה.

 

ואז מגיעים היועצים החכמים שמבינים את מצבנו, ומנגנים בדיוק ללבבות שלנו אולי משם תצא הישוע.

 

והשרלטנות הזאת אין לה בושה ואין בה נחמה כי הם רק מספרים לנו שאם נגיע לקורס הזה, או לסדנה הזאת, כאשר הם ילמדו אותנו איך לעבוד, איך להצליח, איך להשתחרר. יש מישהו שאפילו הרחיק לכת ובין שאר הפתרונות שלו זה כל פעם שיש לבעל העסק לקחת הלוואה. שיחטוף אותה!!!

 

בואו נבין מה המטרה של עסק עסקי!!! אחת ויחידה!!! להרוויח כסף, לא לקחת הלוואות ולא להזרים מהכיס הפרטי הלוואות לטובת העסק או החברה…

 

אם המטרה הזאת לא מושגת אזי צריך לסגור את החברה או לבצע בה שינויים מהפכנים, וזאת צריכה לעשות יד מקצועית אחת ויחידה "יועץ עסקי עם ניסיון מוכח שילווה את החברה ולא רק ילחש לאוזנה"

 

לא קראתי כאן "קריעה" על העסקים בישראל, לא אמרתי עליהם "קדיש" לא הכרזתי כי צריך לסגור את כל העסקים בישראל. אני כן מכריז שעסק בלי ייעוץ וליווי ע"י אדם מקצועי הוא מה שיכול להציל עסק עובד ומתפרנס.

 

בעלי עסקים וחברות! תפסיקו לחשוב כי תצליחו, אתם נתונים במחשבות אחרות שהם איך אני מציל את העסק ביום יום, הראש שלכם לא יכול למצוא פתרונות ואין לכם את הניסיון והידע כיצד לשחות בים הכרישים העסקי שמציב בפנינו המצב. "תתעוררו"

 

על תקנו כל "לוקש" שמוכרים לכם מעל דפי האינטרנט.

על תתפתו לפרסומים כאלה ואחרים.

קחו לכם יועץ שיוביל ולא יהיה מובל.

 

המאמר נכתב ע"י דורון עמית מומחה לניהול עסקים גם בעתות משבר

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן