למה העסק שלכם קורס

אנחנו כבר יודעים שלנהל עסקים וחברות בתקופה הנוכחית זו משימה כמעט בלתי אפשרית.

אנחנו כבר יודעים שלא ניתן לתכנן שום דבר בעסק מראש ולמעשה אנחנו כמנהלי עסקים נאלצים להתנהג ככבאים הנקראים לכבות שריפות כל רגע מהחיים העסקיים.

מה לא ניסינו: הקטנו עלויות, פיטרנו עובדים, הורדנו בשומנים, הקטנו פעילות, מיצינו את כל נותני האשראי למינם: מסגרות בבנקים, הלוואות, הלוואות בכרטיסי אשראי, הלוואות בערבות מדינה ויש כאלה שלקחו הלוואות בשווקים אפורים (לא עלינו)

הורדנו מחירים, אנו מוכרים יותר בזול מהעלות שלנו הגוללת עלות גולמית ועלות תפעולית זה במצב הטוב. במצב הגרוע אנו מוכרים מתחת לעלות הריאלית שלנו.

וגם שאנחנו מוכרים בעלות או מתחת לעלות עדיין נאלצים גם לממן את הלקוחות ולהתפלל כי הלקוח ישלם בזמן.

ובכל זאת ממשיכים כל לשכנע אותנו לפרסם, להשקיע באנשי מכירות, להיות ברשתות החברתיות ולהשקיע עוד כסף (מה שכבר אין לנו ואנו לוקחים התחייבויות ארוכות טווח המעיקות על העסק והחברה)

 

ומצבנו הרי לא טוב, ואנו מחפשים כל זיז של תקווה על מנת לשפר את מצב העסק או החברה. ואוף..לנשום לרווחה.

 

ואז מגיעים היועצים החכמים שמבינים את מצבנו, ומנגנים בדיוק ללבבות שלנו אולי משם תצא הישוע.

 

והשרלטנות הזאת אין לה בושה ואין בה נחמה כי הם רק מספרים לנו שאם נגיע לקורס הזה, או לסדנה הזאת, כאשר הם ילמדו אותנו איך לעבוד, איך להצליח, איך להשתחרר. יש מישהו שאפילו הרחיק לכת ובין שאר הפתרונות שלו זה כל פעם שיש לבעל העסק לקחת הלוואה. שיחטוף אותה!!!

 

בואו נבין מה המטרה של עסק עסקי!!! אחת ויחידה!!! להרוויח כסף, לא לקחת הלוואות ולא להזרים מהכיס הפרטי הלוואות לטובת העסק או החברה…

 

אם המטרה הזאת לא מושגת אזי צריך לסגור את החברה או לבצע בה שינויים מהפכנים, וזאת צריכה לעשות יד מקצועית אחת ויחידה "יועץ עסקי עם ניסיון מוכח שילווה את החברה ולא רק ילחש לאוזנה"

 

לא קראתי כאן "קריעה" על העסקים בישראל, לא אמרתי עליהם "קדיש" לא הכרזתי כי צריך לסגור את כל העסקים בישראל. אני כן מכריז שעסק בלי ייעוץ וליווי ע"י אדם מקצועי הוא מה שיכול להציל עסק עובד ומתפרנס.

 

בעלי עסקים וחברות! תפסיקו לחשוב כי תצליחו, אתם נתונים במחשבות אחרות שהם איך אני מציל את העסק ביום יום, הראש שלכם לא יכול למצוא פתרונות ואין לכם את הניסיון והידע כיצד לשחות בים הכרישים העסקי שמציב בפנינו המצב. "תתעוררו"

 

על תקנו כל "לוקש" שמוכרים לכם מעל דפי האינטרנט.

על תתפתו לפרסומים כאלה ואחרים.

קחו לכם יועץ שיוביל ולא יהיה מובל.

 

המאמר נכתב ע"י דורון עמית מומחה לניהול עסקים גם בעתות משבר

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן