למה העסקים הגדולים קורסים

למה העסקים הגדולים קורסים

דורון עמית יועץ עסקי…אם בארזים נפלה שלהבת! משפט ידוע המשוגר בפינו כול עוד אנו חוזים את החזק קורס,נופל,מתרסק….דבר זה נכון לגבי מניות ואגרות החוב של IDB קבוצה המחזיקה נכסים רבים בתחום המסחר,ההשקעות,הריטייל והנדלן…כאשר אנו שומעים כי יש המלצה לסווג את איגרות החוב של IDB כחוב מסופק…זו מנורה אדומה גדולה שצריכה להדלק אצל קברניטי המשק ואצל כולנו האוחזים במשהו הן באופן ישיר והן באופן עקיף של קבוצת IDB ….הפחד הוא כי בעת מימוש נכסים מהיר לקבוצה מחזיקי האג"ח יקבלו רק 10% מחובם…..אתם קוראים קוראי היקרים 10% זה כול מה שיקבלו מחזיקי האג"ח של קבוצת IDB וכנראה לא משנה מאיזה סוג או מחזור אגרות החוב שייכות….כבר בחודשים הקודמים הפחיתו חלק מהבנקים במאזנים שלהם מאות מיליוני שקלים (חובות מסופקים) ואילו חברות הביטוח אשר גם הם מחזיקים באגרות החוב של הקבוצה …גם הם עומדים בפני סכנה של אי יכולת מימוש….כול זה לאור חוסר היכולת של הקבוצה לעמוד בתזרים המזומנים שלה ולגייס הון לתזרים המזומנים אשר לפי הערכה בשנת 2013 עלולה הקבוצה להיקלע למשבר תזרימי מסוכן….למעשה החברה מתקיימת ממחזור של הלואות…..אי יכולת לקבל רווחים מפעילות שוטפת….לאור כול זאת..מה צריך לעשות המשקיע הקטן המחזיק  מניות אגרות חוב וכ"ד ומה יעשה לפנסיה שלנו המחזיקה את כספנו באגרות חוב ובמניות הקבוצה…..אין תשובה..הצעתי כיועץ עסקי הינה…חברה שבו על הגדר…צאו מהשקעות כמה שיותר מהר אך לא בבהלה שתגרום לכם הפסדים….דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן