למה הגברים בוכים בלילה

למה הגברים בוכים בלילה

קאוצינג/קאוצר דורון עמית. במהלך תקופת חיי הארוכים אותם התחלתי כעצמאי בגיל  תשע עת לא היה לי ביית לישון בו ומרגוע  לשים את נפשי  עברתי דרך חתחתים עד שהגעתי בגיל צעיר מאד להיות אני משענת וכתף למגוון רחב מאד של אנשים ובעיקר גברים..גברים נמצאים במצוקה אישית ונפשית אשר עליהם רק הם יודעים ואיתם הם הולכים לישון, גברים לא מדברים על הרגשות שלהם, גברים חוששים מאיבוד דמותם כ"גבר" "אחי" "מאצו" ואו חס וחלילה שבת זוגתם תגלה אצלם חולשה כזאת ואחרת, זאת הסיבה שעל גבר קשה לראות את המצוקה…הוא לא מבטא אותה.. ולא רק שהוא לא מבטא אותה הוא מראה בדיוק את ההפוך כלפי חוץ…אך גבר כמו כול בן אנוש זקוק גם הוא להקשבה, להבנה, לתמיכה, לעזרה, לכוון ולהכוונה…פסיכולוג הוא לא כתובת לגבר במצוקה. הקשבה, הבנה, הזדהות, סימפטיה והכוונה הם המשענת לראשו של "גבר במצוקה" קאוצר אמיתי, אדם עם לב וכתף רחבה הוא המענה לגבר במצוקה…בכלל במציאות של היום, שהאקלים כול כך קשה, שהתחרותיות בין הגבר לאישה הופכת להיות מלחמה סמוייה, אני רואה חובה לכול אחד במצוקה למצוא לו את האיש שלו שיוכל לשים את כאביו ומצוקותיו לפניו ועליו. דורון עמית קאוצר-קאוצינג-ליווי אישי-ליווי עסקי

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן