למה הבנק סומך על יועץ עסקי

בית משפט מעדיף עורך דין מייצג על מנת שידבר אתו באותה שפה

גם עורך דין ירצה מייצג בצד השני על מנת שיוכל להגיע לפשרה

מס ההכנסה מעדיף דיון מול מייצג שהוא (רואה חשבון או יועץ מס מוסמך)

ואילו הבנקים מעדיפים התנהלות עם יועץ עסקי שמלווה את העסק או החברה. התנהלות זאת נראית הכי נכונה למערכת הבנקאית ומביאה אותה לביטחון כי החברה או העסק מתנהלים בדרך נכונה, בהכוונה נכונה ויותר מזה יועץ עסקי מקצועי מבין את השפה של הבנק ויודע להתנהל אתו בדרך הנכונה.

הבנקים כבר למדו להבין כי מנכ"ל החברה או בעל העסק עסוקים דיים בתחום ההתמחות של העסק וזמנם לא מאפשר להם לנהל ולפקח בשוטף את ניהול העסק, בנק אשר נותן כסף לעסק (בדיוק כאילו השקיע בעסק) רוצה להיות בטוח כי העסק מתנהל נכון, תחת פיקוח, תוך הבנת צרכי האשראי של החברה או העסק,

למעשה, בנקים היו רוצים כי כול  עסקים וחברות ילוו ע"י חברות ייעוץ וליווי. בנקים תומכים ביועצים עסקיים שיהיו להם כבטחון לעמידות העסק והחברה למרות שהם לא מכריזים זאת ב'ר גלי אלה על כול שיחה שהם עושים עם לקוח עסקי הצורך אשראי.

מניסיוני הרב אני נתקל בעבודתי עם הרבה מאד מנהלי מחלקת עסקים בבנקים, מנהלי סניפים, מנהלי מרחבים, ומנהלים בקומות הגבוהות של הבנקים המסחריים ותמיד בסופה של שיחה אני שומע את נציג הבנק טוען בפני הלקוח "כמה חשוב שלקח יועץ עסקי או מלווה עסקי"

ההבנה ההדדית בין שפת הבנק לשפת היועץ מעניקה לבנק בטחון, בטחון  אשר מתורגם לריבית נמוכה, עלות עמלות נמוך, אשראי ע"פ צורך, ובכלל מערכת יחסים נכונה עם הלקוח הצורך את הבנק לבין היועץ המקשר בין הבנק ללקוח.

איך מצליחים עם יועץ עסקי

חשוב שנפנים, הבנקים היום מאד מעוניינים למכור כסף, זה המודל העסקי שלהם "מכירת כסף" אבל הם לא יעשו זאת עד שיהיו בטוחים באמינותם וביכולתם של בעלי העסקים והחברות לנהל את עסקם.

אני אישית לפני הרבה שנים ניהלתי עסק וחברה גדולה ובאחת מהישיבות שלי עם מנהלת אזור נאמר לי כדבר שמובן מאליו על כי עלי לשכור יועץ עסקי אשר ילווה אותי בחברה והוא זה אשר יעמוד מול הבנק. הבנק הבין ש לנהל עסק גדול כקטן חייבים יועץ או מלווה עסקי. הבנק מבין יודע ורואה את המצוקות בעסק/החברה, הבנק יודע את הסקטור בו העסק פועל, גם אם לקוחות "חושבים" כי הבנק לא יודע, היום עם הטכנולוגיה הקיימת בבנקים הם יודעים המון.

רבים בעלי העסקים או בעלי החברות עדיין מאמינים כי הקשר האישי שלהם עם מנהלת המחלקה או מנהלת הסניף או התומכת העסקית בתוך המחלקה קובעות את האשראי וגובה התנאים בגלל הנחמדות של הלקוח, מראהו, או עסקו…אז שלא…בנקים היום עובדים לפי פרמטרים שונים ואחרים בכלל, למעשה המחשב מכתיב להם את התנאים הראשוניים וכול עלייה משם מחייבת מהלך בתוך הנהלת הבנק ולא נציגי הבנק העומדים בפרונט מול הלקוח.

בלי שום קשר לשאר תפקידו של יועץ בחברה או בעסקים בישראל מומלץ מאד כי בעלי עסקים ומנהלי חברות יבינו כי יועץ כזה הוא לרווחת חברתם/עסקם/עובדיהם ומשפחותיהם וכמובן עשיית עסקים בדרך נכונה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן