למה הבורסה לא יציבה

למה הבורסה לא יציבה

.הבורסות בעולם עולות יורדות…כול  הכרזה כזאת מקפיצה את  המדדים מעלה, כול הכרזה אחרת מורידה את המדדים כלפי מטה…אז באמת מה אנו צריכים לעשות, כיצד אנו צריכים לחשוב, שהרי הכלכלה זורמת בעורקינו ושייכת לחיים של כול אחד מאיתנו, כול ההשפעות הכלכליות הם חלק אינטגרלי מההתנהלות האישית שלנו וההתנהלות בעסקים שלנו…אז בואו קצת נפרט וננסה להבין לאן הדברים הולכים..חשוב מאד ללמוד מהמלצות האלה שמקורם בהגיון ולא בהתלאמות התקשורת בנדנה הכלכלית:פסגת מנהיגי אירופה הביאה בשורה מסוימת לשווקים הפיננסיים שלקחו את הנדנדות גבוהה למעלה….זה נהדר..את ההתנהלות הזאת אנו רואים כבר תקופה ארוכה בכלכלה האירופאית המשפיעה על הכלכלה  העולמית גם שלנו….אבל השכילו וראו: בארצות הברית ההאטה הולכת וגודלת…מדינה בסדר גודל של קרוב ל-300 מיליון איש עם גידול בתמג של 1.9% בשנה זו בשורה רעה לכלכה האמריקאית….עם מוסיפים לכך את הירידה במדד אמון הצרכנים , האבטלה,והירידה בצריכה לנפש  מביאה בשורה ממש לא מרנינה לשוק העולמי…זאת ועוד…המדיניות הכלכלית העולמית די ציפתה כי מדינות דרום אמריקה ומזרח אסיה ירימו את הכלכלה מעלה…ציפיות אלה די יורדות לטימיון עקב המשבר באירופה, מדיניות של צמצום, נתונים כלכליים חלשים, כול אלה הופכים את אסיה ודרום אמריקה לא למציאה ממש של יכולת הצלה כלכלית את מדינות אירופה וארצות הברית…עומד מעל כולם היקף החובות האדירים שצברו המדינות וכתוצאנ מהוצאות הממשלות המוגברות והצורך לממן מוסדות בנקאיים ותעשיה ומסחר חובות אלה אף גוברים ואילולא קיבל הקונגרס האמריקאי החלטה להעלות את סף רמת החוב אותה יכולה המדינה לשאת היתה ארצות הברית למעצמה הגדולה ביותר בעולם כחדלת פרעון…מה שאומר שהכלכלה מוחזקת על ניירות ועל החלטות שאין להם והמציאות כול קשר כלל ועיקר….במצד כלכלי כזה בו שרוי העולם…אין בטחון לשום דבר..אין בטחון לבטחון ולרצון בלפתוח מלחמה ולהצית אש שתסיח את הקהל מהמצב הכלכלי ואולי תיצור פרוספרטי לאחריו והן בטחון במצב הכלכלי של כול אחד ואחד מאיתנו….לכן יעשה טוב בעלי החברות והעסקים שידעו לקחת להם יועץ עסקי על מנת שיעזור להם לעבור את התקופה הבלתי נודעת כפי שמתגלה לםנינו בעשור האחרון….דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן