למה אתה צריך יועץ עסקי

למה אתה צריך יועץ עסקי

יעוץ עסקי במרכז, דורון עמית הוא יועץ עסקי שחזה את כול הקורה עם הכלכלה העולמית ובישראל, אבל עדיין דורון עמית בטוח כי בעשייה נכונה..ואני חוזר נכונה…יהיה אפשר לשרוד את תקופת המיתון שהחלה אצלינו לפני שנה וסופה עדיין לא ידוע…התפקיד היום של אחזקת החברות הקטנות הבינוניות העסקים הופכת להיות בידים של היועצים העסקיים והשיווקיים הטובים…(לא אלה שמרצים לנו על כלכלה וחשבונאות…להם אין מקום בעולם של מיתון)…יועצים שעברו נפילות, ידעו ימי מחסור, ידעו להוביל ולנצח גם בתקופות קשות בכלכלה. (נכון לא מצב כמו היום שהכלכלה הפכה להיות מפלצת אדירה של מינוף בנקאי) יועצים שיוכלו לקחת עסקים בין הטיפות להשרדות למצב של המתנה ולתקווה להתרוממות..לא סתם קראנו למיזם של דורון עמית "הישרדות" מכיון שכבר לפני זמן רב ראינו את הנולד, גילינו שאין קשר בין המציאות לבן הכלכלה, הבנו שהכלכלה מודרכת ע"י אנשים שלא מבין ביחסי שוק ויחס כוחות ומגבלות שוק ויכולת שוק….ולכן קראנו למיזם שלנו הישרדות…כול עסק חייב היום לא מחר לעשות בדק ביית לבל ימצא את עצמו ערום כערייה…דורון עמית יועץ עסקי חכם

www.doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן