למה אנו לפני פשיטת רגל

למה אנו לפני פשיטת רגל

מספר פעמים בשבוע בעיתונות הכלכלית ובעיתונות היומית מופיעות רשימות של ארבע עד חמש עמודי עיתון  מטעם הכנ"ר כונס הנכסים הרשמי של משרד המשפטים המודיעים על מועדי דיון של  בעלי חברות ועסקים שהולכים לפשיטת רגל (החוק מחייב כי אדם  שהולך להליך של פשיטת  רגל חובה לפרסם את מועד הדיון בהליך על מנת שמי מהאזרחים שהם נושים מובטחים או שלא מובטחים יוכלו להביע התנגדות להליך) שהרי הליך של פשיטת רגל לחייב היא מאין פרס שמקבל החייב בזה שלאחר תקופה של חמש עד שבע שנים הוא נפטר מכול חובותיו ולא משנה מה היה סכומם, הרשימה הזאת רק הולכת ומתעצמת מדי שבוע בשבוע (ואני לא מקנה ביומני בית המשפט אשר העומס עליהם רק מכוון זה הוא ענק) כיועץ עסקי אני יכול להתחייב כי 90% מבעלי החוב הם כאלה שניהלו עסקים, הגיעו למשבר תזרימי, במקום לרפא את העסק הם הלוו, והלוו ולמעשה הלוו כסף כול כך הרבה שלא יכולו להחזיר והופ מגדל הקלפים קרס…כיועץ עסקי אני יכול להתחייב בפניכם שרוב העסקים שלוקחים הלואות לעסק שלהם לוקחים אותו להון חוזר או לכיסוי הפסדים או לכיבוי שריפות….הלואה גרוע לעסק..הלואה צריך להחזיר והיא מעמסה על תזרים המזומנים, עסק צרייך לייצר כסף מעצמו (רווח חשבונאי) על מנת שתזרים המזומנים שלו יהיה חיובי…עסק שלא מייצר כסף מהפעילות השוטפת שלו יעשה טוב עם יפנה ליועץ עסקי או יועץ שיווקי וינסה לרפא את העסק שלו….ואם לא עשה כן עדיף שיסגור את העסק ולא יוסיף על עצמו גבנות נוספות שבסופו של דבר יביאו אותו להליך של פשיטת רגל…עסק לא צריך להסתמך על החוק המגן על חייבים עסק צריך להבין שלנושים יש זכויות בסיסיות בחוק דהינו "חוק הקניין" ובית המשפט רואה בחומרה רבה הסתבכות של עסק שנוהל לא נכון או ברשלנות או בעל העסק "חלב" את כספי העסק והביא אותו לקריסה….עסק בישראל בתנאי האקלים הקיים יכול להצליח, יכול לשרוד, יכול לא להביא את בעליו להליך של פשיטת רגל, רק עם יעשה תהליך מקדמי וישכור לו יועץ עסקי….דורון עמית יועץ עסקי

WWW.DORONAMIT.CO.IL

DORON@DORONAMIT.CO.IL

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן