ליווי עסקי הוא בטוחה להצלחת העסק

ליווי עסקי הוא בטוחה להצלחת העסק

שילוב מנצח של יועצים בתחום העיסוק.

הסיפור הוא כזה, הכלל אומר שאתה מחפש יועץ עסקי אתה מבין שאתה צריך כלכלן, או לכול הפחות בוגר מנהל עסקים או רואה חשבון כול אדם שיש לו השכלה בסיסית בתחום הפיננסים והכלכלה. והשאלה הנשאלת בדרך כלל "האם זה סוג היועץ שאתה צריך"?

מכאן למעשה מתחיל הסיפור!

אם החלטתה שאתה צריך יועץ עסקי ואתה עסק קטן, מדוע אתה חושב כי המקצועות שהזכרתי קודם הם היועצים שיתרמו לעסק שלך, שהרי עם העסק שלך קטן מספיק כמה גיליונות אקסל אם קורס מזורז בתוכנת ה-OFFICE בשביל שתוכל לנתח את המספרים בעסק שלך לבד! מדוע בשביל זה אתה צריך יועץ עסקי?

אם אתה עסק יותר גדול או חברה מסחרית הרי שכבר אנשים בתחום שהזכרתי מועסקים אצלך, אם זה מחלקת הנהלת החשבונות ואם זה סמנכ"ל הכספים והחשב שכבר קיימים במערכת שלך?

אם אתה צריך יועץ עסקי בשביל להשיג לך עוד הלוואות, חבל, כי הלוואות זה רק בעוכרי העסק או החברה (חברה בריאה לא צריכה הלוואות) אבל אם החלטתה לקדם את העסק ולהשקיע בפיתוחו כי הבנתה שיש לעסק שלך פוטנציאל לגדול תוך שאתה משקיע סכום מסוים בכדי שיניב לך סכום כפול בפרק זמן סביר. אז תוכל לפנות מאחת מהחברות הגדולות העוסקות בגישור של מתן מימון לעסקים בערבות מדינה לצורך התפתחות העסק ועל פי תוכנית עסקית שאותו מגשר יעשה עבורך.

בשביל הדברים שהזכרתי אתה לא צריך יועץ עסקי אקדמאי.

אז למה בכול זאת אתה צריך יועץ עסקי?

כי בין האקדמיה והחיים בפועל, בשטח, בשוק המרחק הוא בין שמיים וארץ. אקדמאי יודע להתעסק נפלא עם מספרים אבל את המספרים יוצרים העסקים עצמם ומכאן עסקים צריכים יועצים עסקיים!

לשיטתי, יועץ עסקי חייב שיהיה בעל ניסיון רב בתחום העסקים, הניהול, השיווק, היצירה, הבידול, והמכירות. יועץ צריך להביא לעסק רווחה כלכלית מתוך העשייה שלו ולא מתוך הלוואות חשבון הבנק שלו. על יועצים מהסוג הזה אתם צריכים לחשוב שאתם שוכרים יועץ עסקי.

עסק שעובר תהליך של יעוץ ומחויב למהלכים נוקשים ופרטניים חייב מעבר ליועץ המספרים גם כזה שיודע להתנהל עם הארגון בגישה פסיכולוגית נכונה. קשה מאד לעסקים או לבעלי עסקים לעשות שינוי בעסק שלהם, אני נפגש עם תופעה כזאת השכם וערב ואומר לעצמי איך יכול היה יועץ עסקי מספרי להתמודד עם הבעיות מביית של העסק בעליו ועובדיו.

עסקים הם לא מתכת או אבן, עסקים הם יצורים חיים נושמים ופועמים, עסקים לא יכולים להתנהל רק בכסות המספרים שלהם, בכדי לנהל עסק או להוביל מהלכים בעסק בפרט היום בזמננו אנו יועצים עסקיים חייבים להיות בדיוק האנטי תזה שבעלי עסקים חושבים שצריכים להיות.

אני חייב לחזור ולציין שאני נתקל בזה ביום יום, כאשר אחרי ארבע פגישות אני מביא לעסק יצירה חדשה, קונספט חדש, קטר מכירות אחר, קודם כול מניע את מנועי העסק מחדש ואחר כך נגש לשאר לחרישה של קרקע העסק.

אתם חייבים לשמוע את מה שיש לי להגיד בחברה שלכם

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן