ליווי עסקי הוא בטוחה להצלחת העסק

ליווי עסקי הוא בטוחה להצלחת העסק

שילוב מנצח של יועצים בתחום העיסוק.

הסיפור הוא כזה, הכלל אומר שאתה מחפש יועץ עסקי אתה מבין שאתה צריך כלכלן, או לכול הפחות בוגר מנהל עסקים או רואה חשבון כול אדם שיש לו השכלה בסיסית בתחום הפיננסים והכלכלה. והשאלה הנשאלת בדרך כלל "האם זה סוג היועץ שאתה צריך"?

מכאן למעשה מתחיל הסיפור!

אם החלטתה שאתה צריך יועץ עסקי ואתה עסק קטן, מדוע אתה חושב כי המקצועות שהזכרתי קודם הם היועצים שיתרמו לעסק שלך, שהרי עם העסק שלך קטן מספיק כמה גיליונות אקסל אם קורס מזורז בתוכנת ה-OFFICE בשביל שתוכל לנתח את המספרים בעסק שלך לבד! מדוע בשביל זה אתה צריך יועץ עסקי?

אם אתה עסק יותר גדול או חברה מסחרית הרי שכבר אנשים בתחום שהזכרתי מועסקים אצלך, אם זה מחלקת הנהלת החשבונות ואם זה סמנכ"ל הכספים והחשב שכבר קיימים במערכת שלך?

אם אתה צריך יועץ עסקי בשביל להשיג לך עוד הלוואות, חבל, כי הלוואות זה רק בעוכרי העסק או החברה (חברה בריאה לא צריכה הלוואות) אבל אם החלטתה לקדם את העסק ולהשקיע בפיתוחו כי הבנתה שיש לעסק שלך פוטנציאל לגדול תוך שאתה משקיע סכום מסוים בכדי שיניב לך סכום כפול בפרק זמן סביר. אז תוכל לפנות מאחת מהחברות הגדולות העוסקות בגישור של מתן מימון לעסקים בערבות מדינה לצורך התפתחות העסק ועל פי תוכנית עסקית שאותו מגשר יעשה עבורך.

בשביל הדברים שהזכרתי אתה לא צריך יועץ עסקי אקדמאי.

אז למה בכול זאת אתה צריך יועץ עסקי?

כי בין האקדמיה והחיים בפועל, בשטח, בשוק המרחק הוא בין שמיים וארץ. אקדמאי יודע להתעסק נפלא עם מספרים אבל את המספרים יוצרים העסקים עצמם ומכאן עסקים צריכים יועצים עסקיים!

לשיטתי, יועץ עסקי חייב שיהיה בעל ניסיון רב בתחום העסקים, הניהול, השיווק, היצירה, הבידול, והמכירות. יועץ צריך להביא לעסק רווחה כלכלית מתוך העשייה שלו ולא מתוך הלוואות חשבון הבנק שלו. על יועצים מהסוג הזה אתם צריכים לחשוב שאתם שוכרים יועץ עסקי.

עסק שעובר תהליך של יעוץ ומחויב למהלכים נוקשים ופרטניים חייב מעבר ליועץ המספרים גם כזה שיודע להתנהל עם הארגון בגישה פסיכולוגית נכונה. קשה מאד לעסקים או לבעלי עסקים לעשות שינוי בעסק שלהם, אני נפגש עם תופעה כזאת השכם וערב ואומר לעצמי איך יכול היה יועץ עסקי מספרי להתמודד עם הבעיות מביית של העסק בעליו ועובדיו.

עסקים הם לא מתכת או אבן, עסקים הם יצורים חיים נושמים ופועמים, עסקים לא יכולים להתנהל רק בכסות המספרים שלהם, בכדי לנהל עסק או להוביל מהלכים בעסק בפרט היום בזמננו אנו יועצים עסקיים חייבים להיות בדיוק האנטי תזה שבעלי עסקים חושבים שצריכים להיות.

אני חייב לחזור ולציין שאני נתקל בזה ביום יום, כאשר אחרי ארבע פגישות אני מביא לעסק יצירה חדשה, קונספט חדש, קטר מכירות אחר, קודם כול מניע את מנועי העסק מחדש ואחר כך נגש לשאר לחרישה של קרקע העסק.

אתם חייבים לשמוע את מה שיש לי להגיד בחברה שלכם

דורון עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן