לווי בפתיחת עסק חדש

לווי בפתיחת עסק חדש

רבים מבעלי העסקים יעידו כי השלב הכי מדאיג בעולם העסקי, הוא שלב ההקמה/פתיחת העסק, מלבד כמובן שלב סגירת או הפסד העסק. פתיחת עסק, היא שלב מימוש החזון העסקי, שלב שבו בדרך כלל מגייסים כספים, העסק עדיין לא מכסה בשלבים אלה עדיין את גיוס הכספים, יש חוסר וודאיות לגבי הצלחה עתידית ועוד סיבות, שגורמות להדרת שינה מעיני בעלי העסקים החדשים. ליווי עסקי בפתיחת עסק חדש, הוא תהליך שעשוי להקל רבות על בעלי העסקים החדשים, בעיקר מנסיונו של הגורם המלווה בעולם העסקי ומעבר לכך לליווי עסקי כבר בשלב הפתיחה עשויות להיות משמעויות חיוביות להמשך קיום העסק.
הליך ליווי פתיחת עסק
רבים חולמים להיות בעלי עסקים, להיות עצמאיים, רבים בטוחים כי העסק שלהם הולך להיות "הדבר" בשוק בתחומו, אך המציאות טופחת בסופו של יום לרבים על הכתף ומחזירה אותם לעולם המציאותי. לשלב פתיחת העסק יש משמעויות רבות להמשך תפקודו בכמה מישורים, כך הליך ליווי פתיחת עסק עוד בשלבי גיבוש החזון בראש של בעל העסק לעתיד, עשויה להיות גורלית. הלא כבר בגיוס המשאבים הכלכליים לצורך פתיחת העסק רבים שוגים בגיוס כספים רב מעבר ליכולתם ועוד בטרם התבררה יכולת ההחזר של העסק. ליווי פתיחת עסק נכון, תסייע בהכנת תוכנית עסקית מפורטת עוד משלב גיוס הכספים וצפייה נכונה לעתיד כדי לשמור על עסק מאוזן שיוכל להניב רווחים בהמשך. ליווי בפתיחת עסק חדש ניתן להשיג מן הגורמים הכלכליים המוכרים בשוק, כמו בנקאים, יועצי הלוואות, יועץ כלכלי וניתן להשיגם מגורמי אימון וייעוץ שהפופולאריות שלהם עולה יותר ויותר בשנים האחרונות.

 

כתף תומכת-ליווי בפתיחת עסק חדש
אם נשים לרגע את כל המשמעויות הכלכליות בפתיחת עסק חדש בצד, הרי שמעבר להן הלחץ האישי בו נתון בעל העסק הוא רב ובדרך כלל הוא מתמודד איתו לבדו. כן המשפחה, החברים הקרובים, בן או בת הזוג תמיד ישתדלו להיות שם עבורכם, אך לא תמיד הם מבינים את אותו לחץ "עסקי", את התחושות המלוות בפתיחת עסק, כפי שגורם ליווי בפתיחת עסק חדש יכול להעניק. יועץ עסקי, מאמן עסקי מה שאותו גורם ליווי עסקי לא יהיה, הוא ישמש כתף תומכת לדאגות העסקיות וגם לטרדות האישיים שלכם בשלב הפתיחה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן