לווי בפתיחת עסק חדש

רבים מבעלי העסקים יעידו כי השלב הכי מדאיג בעולם העסקי, הוא שלב ההקמה/פתיחת העסק, מלבד כמובן שלב סגירת או הפסד העסק. פתיחת עסק, היא שלב מימוש החזון העסקי, שלב שבו בדרך כלל מגייסים כספים, העסק עדיין לא מכסה בשלבים אלה עדיין את גיוס הכספים, יש חוסר וודאיות לגבי הצלחה עתידית ועוד סיבות, שגורמות להדרת שינה מעיני בעלי העסקים החדשים. ליווי עסקי בפתיחת עסק חדש, הוא תהליך שעשוי להקל רבות על בעלי העסקים החדשים, בעיקר מנסיונו של הגורם המלווה בעולם העסקי ומעבר לכך לליווי עסקי כבר בשלב הפתיחה עשויות להיות משמעויות חיוביות להמשך קיום העסק.
הליך ליווי פתיחת עסק
רבים חולמים להיות בעלי עסקים, להיות עצמאיים, רבים בטוחים כי העסק שלהם הולך להיות "הדבר" בשוק בתחומו, אך המציאות טופחת בסופו של יום לרבים על הכתף ומחזירה אותם לעולם המציאותי. לשלב פתיחת העסק יש משמעויות רבות להמשך תפקודו בכמה מישורים, כך הליך ליווי פתיחת עסק עוד בשלבי גיבוש החזון בראש של בעל העסק לעתיד, עשויה להיות גורלית. הלא כבר בגיוס המשאבים הכלכליים לצורך פתיחת העסק רבים שוגים בגיוס כספים רב מעבר ליכולתם ועוד בטרם התבררה יכולת ההחזר של העסק. ליווי פתיחת עסק נכון, תסייע בהכנת תוכנית עסקית מפורטת עוד משלב גיוס הכספים וצפייה נכונה לעתיד כדי לשמור על עסק מאוזן שיוכל להניב רווחים בהמשך. ליווי בפתיחת עסק חדש ניתן להשיג מן הגורמים הכלכליים המוכרים בשוק, כמו בנקאים, יועצי הלוואות, יועץ כלכלי וניתן להשיגם מגורמי אימון וייעוץ שהפופולאריות שלהם עולה יותר ויותר בשנים האחרונות.

 

כתף תומכת-ליווי בפתיחת עסק חדש
אם נשים לרגע את כל המשמעויות הכלכליות בפתיחת עסק חדש בצד, הרי שמעבר להן הלחץ האישי בו נתון בעל העסק הוא רב ובדרך כלל הוא מתמודד איתו לבדו. כן המשפחה, החברים הקרובים, בן או בת הזוג תמיד ישתדלו להיות שם עבורכם, אך לא תמיד הם מבינים את אותו לחץ "עסקי", את התחושות המלוות בפתיחת עסק, כפי שגורם ליווי בפתיחת עסק חדש יכול להעניק. יועץ עסקי, מאמן עסקי מה שאותו גורם ליווי עסקי לא יהיה, הוא ישמש כתף תומכת לדאגות העסקיות וגם לטרדות האישיים שלכם בשלב הפתיחה.

אם גיליתם טעות בכתיבה אנה חזרו אלינו