לווי בהקמת עסק חדש

לווי בהקמת עסק חדש

אין ואף פעם לא תהיה נוסחה להקמת עסק מצליח, משום שעסק תלוי בלא מעט משתנים ובלא מעט משתנים שאינם תלויים בו כלל. הקמת עסק חדש ובכלל בחירה בדרך עצמאית ונטישת עולם השכירים, קוסמת לרבים, אך היא טמונה בלא מעט חששות, חוסר וודאות ובכלל הדרך העצמאית כלל לא פשוטה מדרך השכירות, אם לא יותר.  רגע הקמת העסק, אם ניתן להכליל את כל המחשבות בטרם הפתיחה, הליכי פתיחת העסק ועוד רגעים במונח "רגע, הוא רגע לא פשוט כלל לבעלי עסקים חדשים וזהו רגע קריטי מאוד להמשך העסקים. ליווי בהקמת עסק חדש, זהו מעין שירות ייעוץ ותמיכה לבעל העסק בשלב ההקמה ועוד קודם לה, תלוי ברגע הבחירה בליווי, עוד בשקילת כדאיות העסק, סיכויי הצלחתו, שינויים מתבקשים ועוד החלטות מהותיות.

 

מענה חיוני ליווי עסקים חדשים
ניתן ללמוד מנהל עסקים, כלכלה, שיווק ומימון, אך אף מקצוע לימוד לא יכין אתכם כהלכה לשלבי הקמת עסק חדש במידה וזה רצונכם ובוודאי לא יבטיח הצלחה. בעל עסק חדש, נאלץ להתמודד בין רגע עם לא מעט התחייבויות, הליכים, נהלים חדשים לו לחלוטין שבלעדיהם העסק לא יכול להתקיים. ליווי בהקמת עסק חדש, הוא כמעין הושטת יד לעזרה, מענה מתוך הכרות וניסיון עסקי לבעל העסק החדש עם כל שעליו להתמודד. מעבר לכך אותו ליווי וייעוץ, מהווים חלק מתוכנית עסקית סדורה שמעניק הגורם המלווה שסוקרת את כל תחומי וענפי העסק. ליווי עסקים חדשים, עשוי להתמקד בכמה מוקדים, שיווק נכון של העסק, יעילות כלכלית, משאבי האנוש הנדרשים לעסק עוד סקירה נרחבת יותר.

 

שלבים מתקדמים לאחר ליווי בהקמת עסק חדש
שלב הקמת העסק הוא שלב מכונן לעסק כולו ולאחר שעומדים על הרגליים יש להבטיח את קיום העסק ומעבר לכך, את הצלחתו ויעילות רווחית לבעל העסק. יש שיסתפקו בעצות ותוכנית העסקית שקיבלו בשלב הליווי בעת ההקמה, יש שיבחרו להמשיך עם ליווי עסקי במתכונת אחרת, אחרים ימתינו עד לרגע מכונן בחיי העסק לשכירת ייעוץ מחדש ויש עוד אפשרויות כאלה ואחרות לשלבים מורכבים בליווי העסק מעבר לשלב ההקמה.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן