להיות סקסי זה לא בלתי אפשרי, צריך קצת דימיון

להיות סקסי זה לא בלתי אפשרי, צריך קצת דימיון

מאחר ולעסקים קטנים אין את היכולות שיכולים להעניק המותגים הגדולים, נדרשים העסקים הקטנים להמציא דרכים יצירתיות בכדי להביא ולשמר לקוחות נאמנים לעסק הקטן שבמהרה יוכל להיהפך ל"מותג" ושם דבר בתחום העיסוק שלו!

האמת שעסקים קטנים נאלצים לחשוב בשיווק ובמכירות של המוצרים או השירותים שלהם בתוך הקופסא, שהרי עסקים קטנים לא יכולים לעמוד בתקציבים גדולים, להבטיח ללקוחות הנחות מפליגות ולהיות מספיק "סקסיים" על מנת לגרות לקוחות להגיע אל בית העסק ולהישאר נאמן לו.

מה לא ניסו עסקים לעשות בכדי לקרב לקוחות, הנחות, ניקוב כרטיסיות, קנה אחד קבל את השני בחצי המחיר, רכוש תשע כוסות קפה ומאפה ואת העשירי קבל בחינם, טיפול עשירי חינם אצל הקוסמטיקאית או בונה הציפורניים, אבל לקוחות שרגילים לקבל כול כך הרבה ממותגים גדולים מה שמציעים להם העסקים הקטנים לא מעניין אותם, הם לא מחדשים להם כלום, הם לא מרגשים אותם..

לא עוד!

אני לא מוכן שעסקים קטנים בינוניים וגדולים ייכנעו למותגים הגדולים!

העסקים הקטנים בישראל שהם חצי מיליון עסקים המעסיקים את כוח העבודה הגדול במשק הישראלי ומהווים למעלה מ-40% מתל"ג יהיו סמרטוט לרגלי "הענקים"

יש מה לעשות בכדי לחדש, לרגש, ולעניין את הלקוח להגיע ולהישאר בעסק הקטן.

יש אלמנטים פשוטים וגם קצת מורכבים על מנת שלקוחות יהיו דווקא לקוחות נאמנים של העסקים הקטנים.

צריך לחשוב אחרת!

 לדוגמא: כמה שאנחנו אוהבים לשחק בסמארטפון שלנו, זה כול כך מרתק אותנו, באוטובוס, במונית, ברכבת, בכול הזדמנות כולל מפגש משפחתי שאחרי הארוחה יושבים כולם ובמקום לנהל שיחה כול אחד מחובר למכשיר הפלא שבידיו…

 איך מתפרנסים מפרסום בגוגל (קראו)

 נתאר לנו מספרה, מכון לבניית ציפורניים, קליניקה לטיפוח. מכונים, וכול בית עסק הדורש המתנה, או אפילו בתי קפה לא ממותגים הפזורים על כול פינה ברחובות העיר. רוכשים חמישה I-PAD מציידים אותם במשחק, ומכריזים כי "מי שמגיע למספר נקודות X    זוכה ב X  משהו. עדיף דרגות של נקודות (1000 נקודות 2000 נקודות או נקודות התואמות את המשחק) כמובן שצריכים להתאים את השירות או המוצר שנמכר לגודל הזכייה, והזכייה לא חייבת להיות דווקא בפעם הראשונה היא יכולה לגרום ללקוח לחזור לבית הקפה לדוגמא על מנת להמשיך ולצבור את הנקודות שהתחיל בהם מתוך ידיעה שיזכה באותו X דבר אשר יוצג על במה במרכז העסק ויהיה מספיק סקסי שאדם מאד ירצה אותו. (אני חוזר כי לכול סוג של עסק יתאים תוכנית פעולה ופרסים שונים) זאת נקודת יציאה מהשגרה.

האמת שאני יכול למנות עשרות רעיונות כיצד לקרב את הלקוח לבית העסק, אך הנייר וכוח הכתיבה שלי לא יספיק לי ולכן חשוב שכול בעל עסק ימצא את הרעיונות היצירתיים שלו או שייעזר ביועץ שיווק  

בעלי עסקים! על תתייאשו, על תברחו, יש עוד הרבה מה לעשות בעסק שלכם בכדי לקרב לקוחות.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

לעשות עסקים עם סעודיה

ממש לאחרונה סעודיה אישרה שטיסות ישראליות יעברו מעל שטחה. נתון לכאורה משני, אך רב חשיבות מבחינת נרמול היחסים בין שתי המדינות, ומי שרק מעורה במעט במערכת היחסים הצוננת, מבין שמדובר במדינה שמאז ומעולם לא הכירה בקיומנו ולא הראתה נכונות ללחוץ ידיים, ואם נזכיר שבין היתר סעודיה היוותה גורם מרכזי בחרם הנפט שסבלנו מממנו בשנת 1973 ושהיא הייתה אחת מהמדינות שביקשו להשעות את מצרים מהליגה הערבית בשל הסכם השלום עם ישראל, הרי שניתן להבין כיצד כל צעד קטן מהווה הבטחה גדולה, וכיוון שלאחרונה נצעד הרבה יותר מצעד קטן, מתבקש להבין מהן המשמעויות – הכלכליות כמובן.

עסקים עם איחוד האמירויות

השוק העולמי לא מיועד רק לעסקים הענקיים

כמי שנמצא בעולם העסקים שנים רבות הן כבעלים ויזם ולאחר מכן בייעוץ עסקי למגוון רחב של חברות, אני מרגיש משהו באוויר שמדרבן אותי לכתוב כמה שיותר על ההזדמנות שנפלה בקרבנו השלום עם דובאי.

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן