להגדיל מכירות צריך להיות מקצוענים

להגדיל מכירות צריך להיות מקצוענים

מי לא רוצה להגדיל מכירות? מכירות זה למעשה המחלקה היחידה המכניסה כסף בארגון ולפי תקפודה עול העסק מתקיים…האמת שיש לך מוצר טוב  לנהל מכירות זה הדבר הקל ביותר בפרט שאתה אש מכירות מקצועי ומנוסה…. כול אחד מאיתנו הוא איש מכירות, כול אחד מאיתנו מוכר במשהו בחיי היום יום שלו…מוכר לילדים, מוכר לבת הזוגף מוכר לחבר בעבודה…כולנו מוכרים….אבל שבאים למכור מוצר או שירות כאשר זה התפקיד שלנו הגישה שלנו צריכה להיות שונה….1. הקרבה..הקרבה חשובה מאד לניהול שיחת מכירה מוכרת…ברגע שהלקוח ירגיש קרוב אליך אזי הבטחון שלו לרכוש את המוצר עולה…לכן עשו הכול על מנת להתקרב לקוח..לא בצורה מעוסה אלה בדרך  אינטלגנטית…נסו לפנות לסביבה של הלקוח….הלקוח יקשיב יותר לסביבה שלו מאשר לכם …כי אותם הוא מכיר….הקשיבו..הקשיבו ללקוח שלהם…תנו לו לשפוך מילים..תנו לו להתרוקן ואז תכנסו עם המוצר שלכם…ספרו לו מה יעשה המוצר שלכם עבור הלקוח ואל תספרו לו על המוצר עצמו. על תספרו לו מעשיות.אל תספרו לו כי אתמול מכרתה 10 מכשירים דומים…זה לא יעשה עליו רושם…זה כמו שתגיד לו שהחברה שיוצאת איתו היתה אתמול עם 10 חברים שונים…הלקוח רוצה תמיד להיות ראשון ושהמוצר המוצע לו הוא רק שלו….לקוח אוהב יתרונות בזה שאתם מספרים כי אתמול מכרתם עשרים הוא מאבד את הייתרון שלו…דברו לרגשות של הלקוח ולמוחו ולא לשכלו…..היו חצי פסיכולוגים במכירות שלכם ותצליחו…רוצים לשמוע עוד על מכירות

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן