לבחור יועץ שיווקי טוב לעסק

לבחור יועץ שיווקי טוב לעסק

הרצון והחלום של הקמת עסק לא בהכרח הם אלה שיצליחו לגרום לו להצליח. חייבים לכתוב תכנית שיווקית כחלק מתכנית עסקית טובה ומקצועית. עסקים שאינם פועלים על פי תכנית שיווק מוגדרת ומבוססת על תנאי מציאות ויכולות עסקיות קיימות ופוטנציאליות, דינם לרוב הוא הישרדות קצרת מועד עד לפשיטת רגל. מונח המפתח הוא שיווק אפקטיבי ועל כן צריך להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור, יילווה וכמובן ייעץ. תפקידו של יועץ שיווקי הוא לחשוב מחוץ לכל קופסא אפשרית, להציע את מהלכי השיווק המותאמים לעסק וכמובן לבצע את כל הפעולות הנ"ל בהתאם לתקציב הקיים ולא מעבר לכך. אין סיבה להשקיע משאבים שאינם קיימים.

המלצות לשיווק נכון 

כדי ששיתוף הפעולה בין היועץ השיווקי ובין הבעלים של העסק יוכל להצליח ולזכות את העסק עצמו בצמיחה עקבית, יש לשים דגש על מספר נקודות מאד מהותיות ואף קריטיות. יועץ שיווקי חייב לתת מענה מהיר ומידי לכל לקוח. הדרישה הבסיסית הזו מבוססת גם על הצורך של הלקוח לשאול את כל השאלות הנכונות. כמובן שעם ליווי נכון של יועץ שיווקי מומחה, הלקוח ילמד מהם נושאים החשובים ועליהם יוכל ללמוד לאורך זמן. המומחה אמור להציע ניתוח שוק מקיף עד כמה שניתן בהקשרים של העסק עצמו וזאת כדי שניתן בהתאם לבנות תכנית שיווקית ולכוון את כלל המשאבים לאפיקי השיווק המתאימים וכמובן גם יבקש להציע פתרונות שלא תמיד ייראו קונבנציונאליים.

כדי לבחור יועץ שיווקי טוב צריך לדעת שהבטחות לעולם אינן ערובה לפעולה אפקטיבית. רק פעולה היא ערובה לתוצאות ומכיוון שאת אלו ניתן לכמת ולבדוק לאורך זמן – זו המטרה. חשוב בנוסף לבדוק גם את ניסיונו של היועץ, לראות האם בעבר עסק בכיוון השיווקי הספציפי, האם יש לקוחות נוספים שניתן לקבל את המלצותיהם וכמובן העסקת המומחה צריכה להיות בהתאם לתקציב ידוע ומוגדר מראש. לבסוף, אחד מבסיסי העבודה החשובים ביותר הוא הכימיה. הרי מדובר על שיתוף פעולה צמוד שמטרתו היא לקדם את האינטרסים הבלעדיים של העסק על רבדיו השונים ולשם כך החיבור הבין אישי חייב להוביל.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן