לבחור יועץ שיווקי טוב לעסק

לבחור יועץ שיווקי טוב לעסק

הרצון והחלום של הקמת עסק לא בהכרח הם אלה שיצליחו לגרום לו להצליח. חייבים לכתוב תכנית שיווקית כחלק מתכנית עסקית טובה ומקצועית. עסקים שאינם פועלים על פי תכנית שיווק מוגדרת ומבוססת על תנאי מציאות ויכולות עסקיות קיימות ופוטנציאליות, דינם לרוב הוא הישרדות קצרת מועד עד לפשיטת רגל. מונח המפתח הוא שיווק אפקטיבי ועל כן צריך להתייעץ עם איש מקצוע שיעזור, יילווה וכמובן ייעץ. תפקידו של יועץ שיווקי הוא לחשוב מחוץ לכל קופסא אפשרית, להציע את מהלכי השיווק המותאמים לעסק וכמובן לבצע את כל הפעולות הנ"ל בהתאם לתקציב הקיים ולא מעבר לכך. אין סיבה להשקיע משאבים שאינם קיימים.

המלצות לשיווק נכון 

כדי ששיתוף הפעולה בין היועץ השיווקי ובין הבעלים של העסק יוכל להצליח ולזכות את העסק עצמו בצמיחה עקבית, יש לשים דגש על מספר נקודות מאד מהותיות ואף קריטיות. יועץ שיווקי חייב לתת מענה מהיר ומידי לכל לקוח. הדרישה הבסיסית הזו מבוססת גם על הצורך של הלקוח לשאול את כל השאלות הנכונות. כמובן שעם ליווי נכון של יועץ שיווקי מומחה, הלקוח ילמד מהם נושאים החשובים ועליהם יוכל ללמוד לאורך זמן. המומחה אמור להציע ניתוח שוק מקיף עד כמה שניתן בהקשרים של העסק עצמו וזאת כדי שניתן בהתאם לבנות תכנית שיווקית ולכוון את כלל המשאבים לאפיקי השיווק המתאימים וכמובן גם יבקש להציע פתרונות שלא תמיד ייראו קונבנציונאליים.

כדי לבחור יועץ שיווקי טוב צריך לדעת שהבטחות לעולם אינן ערובה לפעולה אפקטיבית. רק פעולה היא ערובה לתוצאות ומכיוון שאת אלו ניתן לכמת ולבדוק לאורך זמן – זו המטרה. חשוב בנוסף לבדוק גם את ניסיונו של היועץ, לראות האם בעבר עסק בכיוון השיווקי הספציפי, האם יש לקוחות נוספים שניתן לקבל את המלצותיהם וכמובן העסקת המומחה צריכה להיות בהתאם לתקציב ידוע ומוגדר מראש. לבסוף, אחד מבסיסי העבודה החשובים ביותר הוא הכימיה. הרי מדובר על שיתוף פעולה צמוד שמטרתו היא לקדם את האינטרסים הבלעדיים של העסק על רבדיו השונים ולשם כך החיבור הבין אישי חייב להוביל.

 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן