לא לוחצים על כול קישור שמקבלים במייל

לא לוחצים על כול קישור שמקבלים במייל

האם אתה מאלה שלוחצים על כול קישור שקיבלתה במייל.

כאשר כולנו מחוברים לאינטרנט…ובכול מקום שלא נכנס אליו נחשף לפרסומת כזאת או אחרת…או יותר מזה אנו נכנסים לאתר מסויים ופתאום קופץ  לנו פופאפ האומר לנו "נבחרתם מתוך 1000 לקבל מתנה עם תלחצו על הקישור הזה" כאשר למעשה הקישור הזה שאתה פותח אותו מייד נשתל במחשבך עוגיה ואתה כבר לא אדון לעצמך, יותר מזה אתה מתבקש לענות על שאלות ואם עניתה אולי תקבל משהו לא מובן….או אולי זכיתם לקבל אימייל אם לינק המבטיח לכם שבמידה ותלחצו  תקבלו X מתנה….וכך הלאה והלאה יש עשרות אם לא מאות או אלפים של חכות ברשת המחכות לכם עם קרס מלא הפתעות מדומות….ואתם תתפלאו…40% מהאנשים המשתמשים באינטרנט אכן נענים לכול הפיתיונות האלה…במקרה הטוב קיבלו אולי מגהץ…אבל במקרה הרע וזה הרבה פשוט נחשפו למתקפה של שיווק מוצרים ושירותים עליהם…קוראי היקרים…אנא..גם בעסקים צריך להיות הוגנים..האמצעים הטכנולוגים הפילו עלינו מגוון של רמאויות וניסיונות דייג כאלה ואחרות…אל תכנסו אל תוך הבור…זכרו את האימרה "מתנות אין בחינם" דורון עמית אימון עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן