לאן לוקח אותנו נטוורקינג בעסקים

לאן לוקח אותנו נטוורקינג בעסקים

נטוורקינג-המילה החדשה בעולם העסקים.
נכון, העולם העסקי עובר אל האינטרנט, ולא דווקא לאתרי ה-WWW אלה לדפי הפייסבוק, הטויטר, הבלוגים הכתובים והמשודרים. בכלל ניהול העסקים בעולם הרווי והשופע הולך ונהייה יותר ויותר קשה. יש כאלה שחלומם הוא לשבת בבית וליצור עולם עסקים וירטואליים בקלי קלות. זאת ועוד שפרסומים חדשים מתחילים לצוץ כפטריות לאחר הגשם ע"י חברות המציעות ללמד את תחום הנטוורקינג.וכך הולך לו וקם עוד ענף שרלטני שיגבה כסף (והרבה כסף) מכאלה שרק המילה "נטוורקינג" מעוררת את האדרנלין שלהם ובלי מחשבה תחילה או בדיקה מוקדמת "האם זה מתאים לי?" נרשמים, משלמים ומתחילים ללמוד. התופעה הזאת מזכירה לי את העיסוק בעולמי "הקאוצינג" איך שהטרנד הזה הפך קומץ של עוסקים בנושא לעשירים ככורח כתוצאה מקורסים מזורזים של איך להיות "קאוצר" ואת חלק מאלה שלמדו ובנו חלומות ורודים עדיין מחפשים את עולמם….שהרי השמות "מפוצצים" אבל כדי לבנות מערכת שיווק בכלי ה"נטוורקינג" צריך קודם כול להבין אם אתה יכול להשקיע את הזמן הדרוש, אם אתה טיפוס שמתאים לדרך שיווק זאת. אם אתה יכול להשקיע את כול יומך ליד המחשב, והאם אתה יכול לחכות בין חצי שנה לשנה בכדי להתחיל לקבל פרי לעמלך? עם אתה חושב שאתה מתאים אז יש לי עצה עבורך: או שבאמת תרשם לאחד הקורסים המוצעים ע"י חברות שונות או שפשוט תיגש לחנות הספרים הקרובה לביתך, תקנה ספרות בנושא, ותבנה את עסקך הווירטואלי תוך כדי שאתה קורא בספר ומיישם במחשב….מומלץ

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן