לאן לוקח אותנו נטוורקינג בעסקים

לאן לוקח אותנו נטוורקינג בעסקים

נטוורקינג-המילה החדשה בעולם העסקים.
נכון, העולם העסקי עובר אל האינטרנט, ולא דווקא לאתרי ה-WWW אלה לדפי הפייסבוק, הטויטר, הבלוגים הכתובים והמשודרים. בכלל ניהול העסקים בעולם הרווי והשופע הולך ונהייה יותר ויותר קשה. יש כאלה שחלומם הוא לשבת בבית וליצור עולם עסקים וירטואליים בקלי קלות. זאת ועוד שפרסומים חדשים מתחילים לצוץ כפטריות לאחר הגשם ע"י חברות המציעות ללמד את תחום הנטוורקינג.וכך הולך לו וקם עוד ענף שרלטני שיגבה כסף (והרבה כסף) מכאלה שרק המילה "נטוורקינג" מעוררת את האדרנלין שלהם ובלי מחשבה תחילה או בדיקה מוקדמת "האם זה מתאים לי?" נרשמים, משלמים ומתחילים ללמוד. התופעה הזאת מזכירה לי את העיסוק בעולמי "הקאוצינג" איך שהטרנד הזה הפך קומץ של עוסקים בנושא לעשירים ככורח כתוצאה מקורסים מזורזים של איך להיות "קאוצר" ואת חלק מאלה שלמדו ובנו חלומות ורודים עדיין מחפשים את עולמם….שהרי השמות "מפוצצים" אבל כדי לבנות מערכת שיווק בכלי ה"נטוורקינג" צריך קודם כול להבין אם אתה יכול להשקיע את הזמן הדרוש, אם אתה טיפוס שמתאים לדרך שיווק זאת. אם אתה יכול להשקיע את כול יומך ליד המחשב, והאם אתה יכול לחכות בין חצי שנה לשנה בכדי להתחיל לקבל פרי לעמלך? עם אתה חושב שאתה מתאים אז יש לי עצה עבורך: או שבאמת תרשם לאחד הקורסים המוצעים ע"י חברות שונות או שפשוט תיגש לחנות הספרים הקרובה לביתך, תקנה ספרות בנושא, ותבנה את עסקך הווירטואלי תוך כדי שאתה קורא בספר ומיישם במחשב….מומלץ

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן