כתיבת מאמרים לקידום אתרים

כתיבת מאמרים לקידום אתרים

כתיבת מאמרים, כתיבה שיווקית לאינטרנט….כול אתר בעולם חייב שיהיו בתוכו מאמרים …מאמרים מעבירים את עולם התוכן של האתר העוסק  בו בצורה היעילה ביותר..מאמאר שכתוב בצורה מקצועית…מדבר על התחום בו עוסק האתר…נותם טיפים….נותן עצות והמלצות רק משפר את איכותו של האתר….ישנםהסוברים כי מה שמקדם את האתרים במנועי החיפוש זה מאמרים ולינקים (קישורים) מאחר ואני יודע שההגיון נמצא אצל מפתחי מנועי החיפוש אני טוען כי רק מאמרים בעלי משמעות, עניין, וקשר לאתר המדובר הם אלה שמקדמים את האתר במנועי החיפוש….כפי שבוודאי אתם יודעים יש ספריות של מאמרים בהם בעלי האתרים משתמשים בכדי למלא את האתר שלכם בכול מיני כתבות הקשורות לתחום…אבל אליה וקוץ בה…מנועי החיפוש כבר יודעים לזהות מאמרים הממוקמים במאגר המאמרים והנמכרים לכול דכפין…ולשייך את המאמר רק לאותו אתר מאמרים ולא לאתר שלך….דורון עמית שהוא קאוצר עסקי, בעל התנסחות והתמצאות..כותב מאמרים שהם יחודיים לאתר שלך….לדורון הניסיון לכתוב מאמרים איכותיים שיקפיצו את האתר שלך למנועי החיפוש בסיווגים שונים בהם עוסק האתר….זכרו…מנועי החיפוש מתקדמים..בדיוק כמו ההגיון…וכל שרלטן שמספר לכם סיפורים על בנק מאמרים או קישורים ולינקים רק הוזה את עינכם…לשמוע יותר התקשרו לדורון

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן