כתיבה שיווקית לקידום אתרים באינטרנט

כתיבה שיווקית לקידום אתרים באינטרנט

דורון עמית כותב מאמרים לאתרי אינטרנט מתוך ראייה שיווקית ומקצועית לכול נושא של אתר ואתר….כולם מדברים על הזחלים  של מנועי החיפוש….כולם וטובי אנשי המחשבים, הפיזיקאים, וגדולי תחום המחשבים מתעסקים בשאלה…כיצד הזחל יודע להעלות את האתר המסויים  לראש הרשימה….רשימה שיש בה מיליונים של תוצאות חיפוש כיצד דווקא האתר הזה עולה מעלה מעלה….מה לא כותבים…כמה ספקולציות יש בתחום, כמה מיליונים נשפכו למקדמי אתרים שהתגאו ביודעם את השיטה לפיה הזחל זוחל ומרים את האתר למקום הראשון…זה פשוט מדהים…בישראל הקטנה שלנו יש יותר מקדמי אתרים אורגניים מאשר רופאים בכול בתי החולים…כול ילד או נער או מי שקורא לעצמו יזם הייטק…שוכר מענה באחת מחברות המוקדנים בארץ….מקליט מזכירה נעימה במענה הטלפוני המחלקת את השיחה למחלקות אבל בפועל השלוחה מנותבת לאותו אדם…והופ  אתה מחובר עם הידען הטוב ביותר בתחום קידום האתרים האורגני….על דבר אחד קטן…קטנטן…פיצי…כול אותם גדולים לא חושבים…..שלמעשה אלה החוקים של החיים מימי הקדם ועד היום….זוכרים את הפתגם "בזעת אפך תאכל לחם" זה המשפט לפיו עובד הזחל של מנועי החיפוש…מי שיזע ומי שעמל ומי שכתב ומי שהכניס חומר אמיתי לאתר שלו חומר שללקוחות מנועי החיפוש יהיה מענה לצרכים שלהם הוא זה שיהיה למעלה בקדמת הבמה של מנוע החיפוש….אין כאן שום המצאה גאונית…יש כאן פשטות אמיתית מהחיים…..ולא…לא מדובר על קופיפייסט…מדובר על עבודה שזיפית קשה ומתישה לכתוב מאמרים איכותיים עם ערך מוסף גבוהה ללקוחות מנוע החיפוש…בדיוק כמו בחיים…למדו והשכילו…רוצים שגם האתר שלכם ילווה במאמרים איכותיים ובלעדיים לו על מנת שתהיו מעלה בקדמת הבמה…התקשרו להתיעץ

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן