עמלות הבנקים

עמלות הבנקים

כמה שכול עסק צריך יועץ  אצלו על מנת להציל, לפתח, ולגדול

ראיתי באחד העיתונים כי שר הכלכלה של ישראל מצהיר כי " הבירוקרטיה בישראל הופכת את חיי העסקים הקטנים לבלתי נסבלים" נכון  אדוני שר הכלכלה! האמת שאתה מאד צודק, ו כיועץ עסקי אני אומר לך כי כמו ששינתה את שם משרדך ממשרד התעשייה והמסחר למשרד הכלכלה, אזי אתה צריך לפעול למען העסקים הקטנים הבינוניים והגדולים.

כ יועץ עסקי הנותן גם ייעוץ עסקי אני מציע לך להפנים כמה שוק העסקים הנכללים תחת הקטגוריה עסקים קטנים בינוניים וגדולים נכללים בקטגוריה, למעלה מ-90% הם עסקים נכללים בקטגוריה זאת, למעלה מ-50% הם העובדים המועסקים בקטגוריה זאת ובסך כול התלג הלאומי הם מהווים למעלה מ-45%. ואני כ יועץ עסקי עובר את החוויות הקשות שעסקים מסקטור זה נפגעים ולא מוערכים ע"י מוסדות הממשלה ובפרט בכול מה שקשור לתקינה, לעלויות, למיסים, לאגרות, להלוואות, למענקים, להתייחסות, להתייחסות הביטוח הלאומי לגבי בעלי עסקים או מנהלי חברות שהתרסקו מיחס הממשלה לסקטור זה, ובכלל אני מאמין שכול מי שנותן ייעוץ עסקי או משמש  כ יועץ עסקי יוכל לפרט בפניך את הדברים האלה. 

 המלצות להתנהג עם בנק ביום יום 

אדוני שר האוצר! הבנקים חוגגים, מדוע? מכיוון שהם מקימים קרנות לעסקים קטנים, ההכרזה שלהם היא "קרן לעסקים כספים" הלוואה שהבנק נותן על פי קריטריונים מסוימים. אבל אליה וקוץ בה, הבנקים אומנם פותחים קרן (מסך עשן) הבנקים הם עסק שרוצה לעשות כסף, עכשיו הוא קורא לתוכנית השיווקית שלו הלוואה לעסקים, אבל, הוא דורש להשכיב 25% בפיקדון! אדוני השר! האם הבנק לא עובר על החוק ברגע שהוא מתנה הלוואה בפיקדון! האם זה לא עושק הקטן הנמצא במצוקה או הרוצה הלוואה! במה יגורתי, במה נעזרתי, במה עזרה לי בדיוק הקרן, השבוע הסתכלתי על הלוואה שלקוח עסקי שהיה במצוקה לקח מהבנק, נדהמתי, ריבית של 12% כאשר על הפיקדון שהוא נאלץ להשכיב הוא קיבל 3% פריים + כלום!

 אני שואל אותך, היכן העזרה, היכן הקרן, אני אומר לך אדוני השר, שהכול זה עושק העני והתעשרות העשיר.

 ההלוואות שמציע משרדך בכול מיני קונסטלציות הם מסך עשן לעסקים, הם בריבית גבוהה (גם ההלוואות בערבות מדינה מגיעות ל6% ריבית כאשר ממול צריך להשכיב 30% ולקבל כלום ריבית מה שיוצר שהריבית האפקטיבית שמשלם המלווה היא הרבה יותר מהריבית המוצהרת שגובה הבנק ועוד הלוואה בערבות מדינה.

אדוני שר הכלכלה כ יועץ עסקי אני חוזר ואומר לך דרוש כאן שינוי מהותי לגבי עסקים קטנים בינוניים וגדולים, אין צורך בהלוואות המעשירות את הבנקים ולממשלה אין כלום מזה בגלל אחוז מיסוי נמוך של הבנק לממשל,  דרוש כאן מהלך להנשים את העסקים הקטנים ולא ל"מלוק" את תמצית חייהם. 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן