עמלות הבנקים

עמלות הבנקים

כמה שכול עסק צריך יועץ  אצלו על מנת להציל, לפתח, ולגדול

ראיתי באחד העיתונים כי שר הכלכלה של ישראל מצהיר כי " הבירוקרטיה בישראל הופכת את חיי העסקים הקטנים לבלתי נסבלים" נכון  אדוני שר הכלכלה! האמת שאתה מאד צודק, ו כיועץ עסקי אני אומר לך כי כמו ששינתה את שם משרדך ממשרד התעשייה והמסחר למשרד הכלכלה, אזי אתה צריך לפעול למען העסקים הקטנים הבינוניים והגדולים.

כ יועץ עסקי הנותן גם ייעוץ עסקי אני מציע לך להפנים כמה שוק העסקים הנכללים תחת הקטגוריה עסקים קטנים בינוניים וגדולים נכללים בקטגוריה, למעלה מ-90% הם עסקים נכללים בקטגוריה זאת, למעלה מ-50% הם העובדים המועסקים בקטגוריה זאת ובסך כול התלג הלאומי הם מהווים למעלה מ-45%. ואני כ יועץ עסקי עובר את החוויות הקשות שעסקים מסקטור זה נפגעים ולא מוערכים ע"י מוסדות הממשלה ובפרט בכול מה שקשור לתקינה, לעלויות, למיסים, לאגרות, להלוואות, למענקים, להתייחסות, להתייחסות הביטוח הלאומי לגבי בעלי עסקים או מנהלי חברות שהתרסקו מיחס הממשלה לסקטור זה, ובכלל אני מאמין שכול מי שנותן ייעוץ עסקי או משמש  כ יועץ עסקי יוכל לפרט בפניך את הדברים האלה. 

 המלצות להתנהג עם בנק ביום יום 

אדוני שר האוצר! הבנקים חוגגים, מדוע? מכיוון שהם מקימים קרנות לעסקים קטנים, ההכרזה שלהם היא "קרן לעסקים כספים" הלוואה שהבנק נותן על פי קריטריונים מסוימים. אבל אליה וקוץ בה, הבנקים אומנם פותחים קרן (מסך עשן) הבנקים הם עסק שרוצה לעשות כסף, עכשיו הוא קורא לתוכנית השיווקית שלו הלוואה לעסקים, אבל, הוא דורש להשכיב 25% בפיקדון! אדוני השר! האם הבנק לא עובר על החוק ברגע שהוא מתנה הלוואה בפיקדון! האם זה לא עושק הקטן הנמצא במצוקה או הרוצה הלוואה! במה יגורתי, במה נעזרתי, במה עזרה לי בדיוק הקרן, השבוע הסתכלתי על הלוואה שלקוח עסקי שהיה במצוקה לקח מהבנק, נדהמתי, ריבית של 12% כאשר על הפיקדון שהוא נאלץ להשכיב הוא קיבל 3% פריים + כלום!

 אני שואל אותך, היכן העזרה, היכן הקרן, אני אומר לך אדוני השר, שהכול זה עושק העני והתעשרות העשיר.

 ההלוואות שמציע משרדך בכול מיני קונסטלציות הם מסך עשן לעסקים, הם בריבית גבוהה (גם ההלוואות בערבות מדינה מגיעות ל6% ריבית כאשר ממול צריך להשכיב 30% ולקבל כלום ריבית מה שיוצר שהריבית האפקטיבית שמשלם המלווה היא הרבה יותר מהריבית המוצהרת שגובה הבנק ועוד הלוואה בערבות מדינה.

אדוני שר הכלכלה כ יועץ עסקי אני חוזר ואומר לך דרוש כאן שינוי מהותי לגבי עסקים קטנים בינוניים וגדולים, אין צורך בהלוואות המעשירות את הבנקים ולממשלה אין כלום מזה בגלל אחוז מיסוי נמוך של הבנק לממשל,  דרוש כאן מהלך להנשים את העסקים הקטנים ולא ל"מלוק" את תמצית חייהם. 

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן