כמה עולה ייעוץ עסקי

כמה עולה ייעוץ עסקי

האם יועץ עסקי צריך לדרוש מכם תשלום בפגישה הראשונה.

למעשה כאשר מי מכם מבין שבכדי לפתוח עסק או להמשיך בעסק הקיים הוא חייב יועץ ומלווה עסקי אסור לו לעשות את החשבון אם פגישת הייעוץ הראשונה היא בתשלום או לא.

נכון השוק מוצף אנשים אשר החליטו לשמש כיועצים עסקיים ולכן הם לא גובים עבור פגישת היכרות כי מבחינתם זאת הזדמנות להתגלח על לקוחות כאלה ואחרים לעומתם יש את חברות הייעוץ והיועצים המקצועיים אשר כן גובים עבור פגישת "ייעוץ" ולא הכרות ראשונה כאשר כבר בפגישה הראשונה מספקים ללקוח מתווה, הכוונה, פתרונות, ודרך פעולה דבר המקצר תהליכים כבר בפגישה הראשונה.

שמעתי מלקוחות הפונים כי יש כאלה הנפגשים בחינם ויש כאלה הגובים 100 שקלים.

כל בעל עסק המקיים את עסקו או כזה שרוצה לפתוח עסק על כל הסיכונים הכרוכים בו וודאי שיקבל החלטה כי עדיף לו לשלם עבור פגישה ראשונה אצל מומחה בתחום בדיוק כמו שהיה משלם לרופא מומחה אשר היה מדריך ומפנה את הלקוח לטיפול הנכון. כבר למדנו ש "הזול הוא המוצר היקר ביותר"

יותר מזה, יש אנשים שעד היום היו שכירים וחיו לפי משכורת. לכאלה הרוצים לפתוח עסק כל סכום יראה מוגזם, שהרי הם לא חיו או חיים בעולם העסקים וקשה להם להפנים בפעם אחת כי כאשר נכנסים אל עולם העסקים המחירים, העלויות, עולות כסף. אני מבין כי אין לאנשים אלה אומדן והם מחפשים את הזול ביותר ומכאן מתחילים הטעויות שבסופם 50 אלף עסקים מתרסקים כל שנה.

אנשים אלה חייבים להפנים כי הנוסחה לתשלום כסף הינה עלות תועלת. (כמה תועלת תביא לי הלקוח ההשקעה או התשלום ששילמתי ליועץ עסקי)

ייעוץ וליווי עסקי הוא לא מקצוע הנלמד מהאקדמיה הוא בא כפועל יוצא של שנים רבות בתחום העסקים, בדיוק כמו יועץ בטחוני אשר שנים על גבי שנים עמד במבחן וניסיון כתוצאה מעיסוקו.

אדם שהבין כי הוא חייב יועץ ומלווה עסקי לעסקיו הוא גם זה שיבין שעבור מקצועיות ומומחיות משלמים כאשר כפי שכבר ציינתי גובה העלות כגובה התמורה. וזה דבר חשוב שמחייב את בעל העסק או החברה ואו היזם החדש להעמיד לנגד עיניו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

יועץ כלכלי

עסקים! הכינו את עצמכם לתקופה קשה

עסקים הכינו את עצמכם לתקופת האטה כן, לא נעים לי לנבא את זה, ועוד יותר קשה לי להעביר לכם את החשיבה שלי אבל זו האמת.

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

מה אתם מצפים לקבל מיועץ עסקי

מה אתם מצפים לקבל מייעוץ עסק. האמת, אנשים לא יודעים כיצד לפנות לייעוץ עסקי אני בוחן שנים את הפניות של לקוחות ל"ייעוץ עסקי" ואת אלא

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן