כמה עולה ייעוץ עסקי

כמה עולה ייעוץ עסקי

האם יועץ עסקי צריך לדרוש מכם תשלום בפגישה הראשונה.

למעשה כאשר מי מכם מבין שבכדי לפתוח עסק או להמשיך בעסק הקיים הוא חייב יועץ ומלווה עסקי אסור לו לעשות את החשבון אם פגישת הייעוץ הראשונה היא בתשלום או לא.

נכון השוק מוצף אנשים אשר החליטו לשמש כיועצים עסקיים ולכן הם לא גובים עבור פגישת היכרות כי מבחינתם זאת הזדמנות להתגלח על לקוחות כאלה ואחרים לעומתם יש את חברות הייעוץ והיועצים המקצועיים אשר כן גובים עבור פגישת "ייעוץ" ולא הכרות ראשונה כאשר כבר בפגישה הראשונה מספקים ללקוח מתווה, הכוונה, פתרונות, ודרך פעולה דבר המקצר תהליכים כבר בפגישה הראשונה.

שמעתי מלקוחות הפונים כי יש כאלה הנפגשים בחינם ויש כאלה הגובים 100 שקלים.

כל בעל עסק המקיים את עסקו או כזה שרוצה לפתוח עסק על כל הסיכונים הכרוכים בו וודאי שיקבל החלטה כי עדיף לו לשלם עבור פגישה ראשונה אצל מומחה בתחום בדיוק כמו שהיה משלם לרופא מומחה אשר היה מדריך ומפנה את הלקוח לטיפול הנכון. כבר למדנו ש "הזול הוא המוצר היקר ביותר"

יותר מזה, יש אנשים שעד היום היו שכירים וחיו לפי משכורת. לכאלה הרוצים לפתוח עסק כל סכום יראה מוגזם, שהרי הם לא חיו או חיים בעולם העסקים וקשה להם להפנים בפעם אחת כי כאשר נכנסים אל עולם העסקים המחירים, העלויות, עולות כסף. אני מבין כי אין לאנשים אלה אומדן והם מחפשים את הזול ביותר ומכאן מתחילים הטעויות שבסופם 50 אלף עסקים מתרסקים כל שנה.

אנשים אלה חייבים להפנים כי הנוסחה לתשלום כסף הינה עלות תועלת. (כמה תועלת תביא לי הלקוח ההשקעה או התשלום ששילמתי ליועץ עסקי)

ייעוץ וליווי עסקי הוא לא מקצוע הנלמד מהאקדמיה הוא בא כפועל יוצא של שנים רבות בתחום העסקים, בדיוק כמו יועץ בטחוני אשר שנים על גבי שנים עמד במבחן וניסיון כתוצאה מעיסוקו.

אדם שהבין כי הוא חייב יועץ ומלווה עסקי לעסקיו הוא גם זה שיבין שעבור מקצועיות ומומחיות משלמים כאשר כפי שכבר ציינתי גובה העלות כגובה התמורה. וזה דבר חשוב שמחייב את בעל העסק או החברה ואו היזם החדש להעמיד לנגד עיניו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

חגי תשרי
יועץ כלכלי

התייעלות עסקית בתקופת החגים

התייעלות עסקית בתקופת החגים   בספטמבר 2021 תחול עונת החגים ועל פי כן יהיו כ-13 ימי עבודה זמינים. מדובר על כ-17 ימים בהם לא תתרחש

מגפ]ת דלתא
ייעוץ אסטרטגי

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים

איך תשפיע מגפת דלתא על העסקים   איך תשפיע המגפה על עולם העסקים? איך עסקים צפויים להתנהל? ומה הם סודות ההצלחה גם בתקופה זו של

יבוא מסין
יבוא יצוא

טוב לא ייצא לנו מייבוא מסין

טוב לא ייצא מסין "פלישתים עליך שמשון" (שופטים טז ט) זה בדיוק ההגדרה הנכונה על מעצמת העל "סין" רקע אין אזרח ישראלי או בעלי העסקים

ייעוץ עסקי
יועץ כלכלי

העסק שלכם לפני סכנה

עסקים בשנת 2021 והלאה חייבים להיות הרבה יותר זהירים. השפע הירד עלינו והגלובליזציה גרמה שהעסקים חיים על אדי כסף וזה מסוכן מאד יש לקרוא את המאמר המצורף בזה

פרסום
ייעוץ עסקי

פרסום: האם כדאי לפרסם ברשתות החברתיות

חברת APLE הכניסה אפליקציה המאפשרת ללקוחותיה בעולם לא לאפשר הופעה של פרסומות, ההחלטה דרמטית למפרסם בישראל כאשר הוא מאבד קהל של כמעט מליון איש ואישה, אז מה עושים?

הלוואת

יצירתיות בעסקים

יצירתיות זה מה שדרוש בעסקים בתקופה של תחרות קשה יצירתיות פותרת בעיות

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן