כמה עולה ייעוץ עסקי

כמה עולה ייעוץ עסקי

האם יועץ עסקי צריך לדרוש מכם תשלום בפגישה הראשונה.

למעשה כאשר מי מכם מבין שבכדי לפתוח עסק או להמשיך בעסק הקיים הוא חייב יועץ ומלווה עסקי אסור לו לעשות את החשבון אם פגישת הייעוץ הראשונה היא בתשלום או לא.

נכון השוק מוצף אנשים אשר החליטו לשמש כיועצים עסקיים ולכן הם לא גובים עבור פגישת היכרות כי מבחינתם זאת הזדמנות להתגלח על לקוחות כאלה ואחרים לעומתם יש את חברות הייעוץ והיועצים המקצועיים אשר כן גובים עבור פגישת "ייעוץ" ולא הכרות ראשונה כאשר כבר בפגישה הראשונה מספקים ללקוח מתווה, הכוונה, פתרונות, ודרך פעולה דבר המקצר תהליכים כבר בפגישה הראשונה.

שמעתי מלקוחות הפונים כי יש כאלה הנפגשים בחינם ויש כאלה הגובים 100 שקלים.

כל בעל עסק המקיים את עסקו או כזה שרוצה לפתוח עסק על כל הסיכונים הכרוכים בו וודאי שיקבל החלטה כי עדיף לו לשלם עבור פגישה ראשונה אצל מומחה בתחום בדיוק כמו שהיה משלם לרופא מומחה אשר היה מדריך ומפנה את הלקוח לטיפול הנכון. כבר למדנו ש "הזול הוא המוצר היקר ביותר"

יותר מזה, יש אנשים שעד היום היו שכירים וחיו לפי משכורת. לכאלה הרוצים לפתוח עסק כל סכום יראה מוגזם, שהרי הם לא חיו או חיים בעולם העסקים וקשה להם להפנים בפעם אחת כי כאשר נכנסים אל עולם העסקים המחירים, העלויות, עולות כסף. אני מבין כי אין לאנשים אלה אומדן והם מחפשים את הזול ביותר ומכאן מתחילים הטעויות שבסופם 50 אלף עסקים מתרסקים כל שנה.

אנשים אלה חייבים להפנים כי הנוסחה לתשלום כסף הינה עלות תועלת. (כמה תועלת תביא לי הלקוח ההשקעה או התשלום ששילמתי ליועץ עסקי)

ייעוץ וליווי עסקי הוא לא מקצוע הנלמד מהאקדמיה הוא בא כפועל יוצא של שנים רבות בתחום העסקים, בדיוק כמו יועץ בטחוני אשר שנים על גבי שנים עמד במבחן וניסיון כתוצאה מעיסוקו.

אדם שהבין כי הוא חייב יועץ ומלווה עסקי לעסקיו הוא גם זה שיבין שעבור מקצועיות ומומחיות משלמים כאשר כפי שכבר ציינתי גובה העלות כגובה התמורה. וזה דבר חשוב שמחייב את בעל העסק או החברה ואו היזם החדש להעמיד לנגד עיניו.

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

ייעוץ עסקי
אימון עסקי

להפיק את המקסימום מייעוץ עסקי

מאחר וייעוץ עסקי הוא לא דבר נלמד באקדמיה ההכשרה הנכונה של כזה זה ניסיון וכמה שיותר רחב ועדיף ניסיון של אדם שהיה בעצמו איש עסקים ולא כשכיר אלה כיזם כאן תשיגו עלות מול תועלת

יועץ עסקי שיווקי
הלוואת

יועץ עסקי שיווקי

ייעוץ עסקי מחייב את היועץ להתמחות בעולם השיווק והמכירות שהוא החלק המכניס כסף לעסק או לחברה, בכף ידינו נמצא כלי הפרסום האדיר מכל הדורות וכמי שמקדם חברה חייב שיתמחה מעבר להיותו יועץ עם ניסיון גם הבנה ומומחיות בבמה המרכזית של המכירות

עסק בקשיים
ניהול משברים בעסקים

עסק מדשדש

אלפי עסקים עומדים לקרוס ולא מרגישים את זה, למה? מאחר ומנכ"ל החברה או בעל העסק עסוק בתפעול העסק ולא בניהולו

סגירת עסק
הלוואת

האם לסגור את העסק?

בעלי עסקים מקבלים החלטות לסגור עסק לפני שהתיעצו עם יועץ עסקי, טעות

יועץ עסקי בכיר
יועץ כלכלי

יועץ עסקי בכיר

שאנחנו בוחרים יועץ עסקי כדאי שנבחר יועץ עסקי בכיר, למה? כי כאשר שוכרים יועץ עסקי לעסק או לחברה הוא חייב להיות בעל ניסיון רב וכזה תמצאו אצל יועץ עסקי בכיר

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן