כמה עוד קניונים עוד צריך בישראל

כמה עוד קניונים עוד צריך בישראל

דורון עמית יועץ עסקי…די! מספיק! לא יותר מידי…אין לכם מה לעשות עם הכסף שלכם…לכו שבו בלאס וגאס ותהמרו בכיף על הכסף שלכם…או ששוב אתם מחפשים מינוף מהבנקים….ואני מדבר אל בעלי המתחמים המסחריים….עד לאן הם רוצים להגיע…שכול קילומטר יהיה מרכז מסחרי…שיאלץ את הרשת המוכרת לפתוח סניף עו נוסף בלי שום כדאיות כלכלית…השבוע הלכתי ברחוב הראשי בחדרה…3 סניפים של אופטיקנה ראיתי בדרך אחד בתוך קניון והשניים ברחוב….די! כמה! תנו להתפרנס! ראו את מלחמת החורמה הקוראת כרגע בעיר אילת על התנגדות הסוחרים לפתיחה של עוד מתחמים….זה מוגזם…אין לנו יותר אזרחים…כוח הקניה רק יורד…..זו זעקה….תנו לעסקים לנשום ולחיות…גם כך קשה להם וזה שאתם מכריחים אותם לפתוח אצלכם חנויות אתם רק הורסים אותם את פרנסתם ואת עובדיהם…תרגעו…זה רק ישראל כאן….2.5 מיליון בתי אב בלבד….מישהו צריך לרסן את הבולדוזרים האלה….ומי שיכול זה הבנקים שממנפים אותם עד אין סוף….כואב הלב לראות עסקים מתרסקים…ובדרך זאת זה יקרה בשרשרת….מישהו חייב לשים לזה סוף…רוצים לקבל טיפים נוספים-התקשרו

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן