כמה מרוויחות החברות המצליחות

כמה מרוויחות החברות המצליחות

יועץ עסקי, יועץ לעסקים…אני רוצה להעלות על הכתב לשירותכם ולמען הקוראים קצת על רווחים של חברות בישראל…אני לא כותב זאת בגלל צרות עיין ההפך אני כותב זאת על מנת להעיר את עינם של בעלי עסקים בישראל כיצד עסקים אחרים מתנהלים ומרויחים….ולשולחן הניתוחים כאן אני מעלה את רשת "הלפרין" שלה אני רוכש כבוד רב בגישה השיווקית, בפרסום האגרסיבי, בנועזות, בחדשנות….רשת שבהחלט מקבלת ציון גבוהה על דרך התנהלותה והשיווק שלה….כמו שאנו מכירים הרשת מונה מאות סניפים, הרשת בידלה את עצמה כרשת זולה, ולמרות כול החגיגה בענף האופטיקה הצליחה לכופף ולהוריד רשתות אחרות במחירים…אך כמו בענף הסוללר אנו מגלים שהרווחים העצומים (ושיהיה להם לבריאות בגדול)  הם גם גדולים עדיין למרות כול הכווץ גם בתחום האופטיקה…אם יוצא שרשת הלפרין מרויחה נטו לאחר כול כיסוי ההוצאות, הוצאות הנהלה, הוצאות סניפים והוצאות פרסום כפי שאנו מכירים 329 ש"ח למשקף ריבנד אחד…זה אומר כמה בשר יש בשוק האופטיקה בישראל….בכלל, אני חושב שרשת הלפרין למרות הרווחים שהיא מציגה עשתה בית ספר לכול רשתות האופטיקה בישראל…יש מה ללמוד מרשת דינמית ומייצרת חדשות לבקרים עבור לקוחותיה…דורון עמית יועץ עסקי

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן