כמה טעויות יכולה לעשות חברה?

כמה טעויות יכולה לעשות חברה?

מה יהיה בסופה של חברת רשות הדואר בישראל

האם החברה לא ניסתה כול מהלך אפשרי?

האם החברה לא מיצתה כול מהלך אפשרי

פעם מספרים לנו שהחברה בקריסה ולפני חדלות פירעון

והנה בא יושב ראש חדש והתוכניות שלו שזורות מכאן ועד הודעה חדשה.

מדוע לא מפנימים את הבעיה המרכזית של רשות הדואר והיא נושא כוח האדם ברשות.

מדוע חברות שהיו רשות ממשלתית לא מסוגלות להבין שהמעבר משליטה סוציאליסטית לקפיטליזם מובהק הוא תהליך שיכול לקחת דורות. 

מה לא עשו בחברת הדואר בעשור האחרון שלא לימד על רצון להשתלב בחיי המסחר והשירותים במדינת ישראל ולהפוך מוצר שביקושו הולך ודועך (כמו משלוח מכתבים) בעידן הדיגיטלי לבידול שירותים והוספה של שירותים כאלה ואחרים. 

אך כול זה לא הפך את החברה לחברה מרוויחה, ההפך, החברה לא פעם עמדה בפני פשיטת רגל לולא היותה חברה מונופוליסטית בתחומה. ולמרות שהיא מציגה רווח חשבונאי אך רווח תזרימי שלילי. (אומנם רווח של 11 מיליון שקל לחברה כמו רשות הדואר הוא רווח זהום ומבייש) לאור כול השינויים שנעשו בתדמית החברה ובשירותים הנוספים שהיא מספקת. אך טיפול בבעיה העיקרית  שהיא 7000 עובדי החברה לא נעשתה וזאת מטעמים מובנים מראש (ועד עובדים, פיטורי עובדים, עובדים שלא מסוגלים לעבור מהישן אל הקדמה, עובדים עם ותק שמבינים שמבחינתם מספיק שהם באים לעבודה אבל לעבוד לא צריך, עובדים שכוחם כול כך חזק שכול מהלך שהחברה תטמיע ייעלם ברמת השירות או המוכנות של העובד לתרום שלא כמו בעסקים פרטיים בשוק החופשי. 

המון תוכניות להרחבת שירותים יש לה לחברת הדואר, אבל בלי טיפול שורש בבעיה האמתית העוצרת את התפתחות חברת הדואר כול ההשקעה בפיתוח חדש תרד לטמיון באותה מהירות שתעלה. 

חושבים ללמוד כיצד מקדמים עסקים קטנים כגדולים

רוצים לנגוע בנקודות הכואבות בעסק שלכם

התקשרו עם דורון  עמית

054-8087706

www.doronamit.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן