כלכלת סין מאיימת על העולם כולו

כלכלת סין מאיימת על העולם כולו

 ניתוח שוק,יועץ לעסקים קטנים,פתיחת עסק,מטי, שהכלכלה בסין מתדרדרת הרי זו מנורת אזהרה לכול העולם  (ראה כתבה) כי ברגע שהכלכלה בסין תרד מטה אזי  המדינה שהיא מדינה ענייה תהיה עוד יותר ענייה, ומאחר וב-15 שנה האחרונה צמחה הכלכלה הסינית ללא כול פרופורציה וכול מוצר שיוצר בעולם הגדול הועתק ומיוצר בסין בפחות מ-שליש המחיר אזי יש לעולם מה לדאוג…והדאגה נובעת מהיצף סחורות במחירים שלא יצדיקו אף יבואן או אף מודל עסקי לייצר בביתו..בדיוק כמו שקורא בשנים האחרונות כאשר הייצור הסיני החליף מאות עובדים ומפעלים ברחבי העולם וכולל בגדול את ישראל…כלכלת אירופה בקשיים, מדינות הגוש במצוקות כלכליות עד לכמעט חדלות פירעון, ארצות הברית של אמריקה מונשמת בזכות החלטות הקונגרס להעלות את רף התקציב על מנת שהמדינה לא תיפול לפשטית רגל..תוסיפו את מדינות דרום אמריקה, המזרח התיכון והעולם השלישי ואז יש לנו קריסה עולמית….האם זה לא כך? לאן מתכוון ללכת העולם אנו עדיין לא יודעים אבל ייתכן כי התחזיות תהיה באמת נוראית..דורון עמית יועץ עסקי

קרא עוד על כלכלה קפיטליסתית

קרא עוד על הירידה ברוחיות החברות בסין

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

מגזין עסקי

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

מגזין עסקי

איך עושים עסקים עם דובאי והמפרציות

דובאי חלק ממדינות המפרץ אשר מדינת ישראל חתמה איתם הסכם שלום, ולא סתם הסכם שלום אלא הסכם יחסים נורמליים בין שתי מדינות, כלכליים, מסחריים, תיירות, מסחר בקיצור שלום של העם עם עם ולא שלום בין ממשלות. וזה הדבר היפה בשלום המדובר הזה, אומנם כולנו מתייחסים בזה בסקפטיות אבל בואו נראה.

הלוואת

אין עסק שלא צורך הלוואה

אני באופן אישי נגד הלוואות לעסקים, בטח שההלוואות האלה נדרשות במהירות, ללא תכנון מוקדם, עבור החלפת מכירות בהלוואות, עבור כיסוי שיקים, עבור ריפוד תזרים המזומנים, כל ההלוואות הנדרשות לצרכים אלה הינם רעל לעסק, ולקיחתם רק מכבידה על העסק וסוחבת אותו למטה.

עצמאות תעסוקתית - השמיים הם הגבול!
פתיחת עסק

העולם צועד לעבר עצמאות תעסוקתית!

לא זאת לא נבואה, אנחנו רק צריכים להסתגל למצב התעסוקתי החדש, האמינו לי כאשר תעשו את הצעד הזה גם המעביד הקודם שלכם ירצה לקנות מכם שירותים, ולא רק הוא, עזרו אומץ אם לא עשיתם את זה עד היום וצאו לחיים חדשים

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן