כלכלה על גחלים

כלכלה על גחלים

אנחנו חיים היום על הגחלים שהיו פעם לוהטות והיום הם לפני כיבוי… גחלים שהיו פעם לאש יוקדת עם  כלכלת השפע. הדור שהתחלף וירש הון השקיע אותו במניות ובנדל"ן שהתרסקו, גחלים שכול מה שיישאר מהם זה עשן לבן שריחו שרוף ורע…הכלכלה שלנו הולכת ומתדרדרת…(אל תקשיבו למנבאים את העתיד הוורוד-אתם יודעים למי ניתנה הנבואה…) תקשיבו ותחושו את הקורה בעם שלנו…השפע והקפיטליזם במיטבו הביא אתו תחרות הרסנית.. תחרות שרצתה להיטיב עם העמים אך רק ריסקה מדינות וחברות רבות… ראו את חברות הסלולר…אנחנו יודעים להגיד "הם הרוויחו מיליונים"…אבל הם גם העסיקו אלפים ושילמו מיליונים מיסים…ומה היום…התחרות גומרת אותם ואותנו…יותר אבטלה. פחות מיסים.. פחות שירותים ציבוריים…ומי יסבול אנחנו…וכך זה גם מחלחל בחברות הקטנות ובעסקים הקטנים שעוד מצליחים לחיות מהיד אל הפה…וזהו!!! אנחנו ממשיכים לחיות בבועה אחת גדולה…ואף אחד אין לו את האומץ לקום ולהגיד "השיטה נכשלה"…. אנשים מוכנים להמשיך לחיות את "השקר" (דורון עמית יועץ עסקי)לממן את עצמם מכרטיסי האשראי, מהבנקים, מהמשכנתאות ומהליסינג לרכב השטח….תזכרו….בארצות הברית נפלו בנקים רק בגלל משבר המשכנתאות…תארו לעצמכם שהבנקים בארצות הברית היו גם מחלקים "אוברדרפט" כזה גדול לאזרחים, והלוואות של..לפנק ולפנק ולפנק. אם כך היו נוהגים שם המדינה הזאת הייתה פושטת רגל ממזמן….אבל פה בישראל…רק דוחפים לנו כסף לידיים…רק תיקח…רק תתחייב…ומהיכן תשלם? מהתחרות הקשה של כול עסק, מהמיסים שעולים כול חודש, מתשלום העסקת עובדים והמיסים המוטלים על המעבידים בגינם, (קוראים לזה "סוציאליות") כן בקטע הזה אנחנו סוציאליסטים…אבל בלהציף את השוק אנחנו "קפיטליסטים) אז ממה העסקים הקטנים והגדולים יחיו?…אבל אנחנו ממשיכים לצרוך…למה? כי זה נפש האדם…לרדת מכיסא המלכות זה קשה ואף אחד לא רוצה….אז ממשיכים לנפח את הבלון….ואני אומר לכם אחיי  ואחיותיי "הבועה הזאת תתפוצץ לכול אחד מאתנו בפרצוף"  ולצערי אני לא מאמין שיהיה מישהו מאתנו שיקום ויגיד "די" "מספיק"…זה לא יקרה וחבל….אתם יודעים…פעם שמדינת ישראל הייתה "קצת" אדומה (סוציאליסטית למי שלא הבין) …אנשים חיו בה, עבדו, הרוויחו, חסכו, קנו רכב וביית במזומן, נסעו לבתי הבראה ונהנו מהחיים ועוד סידרו את הילדים מי שיכל….. היום אנו תקועים בתוך המחשב 24 שעות וכול חודש צוברים עוד ועוד חובות…. העסקים היום חיים על "אדים" על "עשן" חלק יודעים ומודעים וחלק לא מודעים כלל וכלל….וזה יתפוצץ….דורון עמית הוא יועץ עסקי, יועץ שיווקי, קאוצינג

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום


מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

עסקים עם איחוד האמירויות

התועלות העסקיות שמאחורי השלום עם איחוד האמירויות

ב15.9.2020 נחתמה עסקת נורמליזציה בין איחוד האמירויות הערביות לישראל. עסקה זו הפתיעה רבים, אם כי קומץ קטן היה מודע לשלל המאמצים שהושקעו לאורך שנים מאחורי הקלעים. מהם הנתונים, מהן ההזדמנויות וכיצד מוטב לפעול?

שיווק ופרסום

הכנסה חדשה ישנה לתקשורת בישראל

סיפור קצר. בעל חברה בתחום מסוים יושב במשרדו, מתעסק בדוחות האקסל, עובר על רשימת הלקוחות ונאנח עמוקות שהוא רואה את רשימת החייבים, בצר לו ניגש

הלוואת

הלוואת הסדר מכירים את זה?

הרבה מאד עסקים ואנשים נכנסו למעגל פושטי הרגל בשנה האחרונה 2020, לא רק כאלה שהם פושטי רגל גם כאלה שהחשבונות שלהם מוגבלים ולא יכולים לקבל "שקל" אשראי או "אסון ענק" שהלקוח נשאר חייב לבנק כסף., יש פעמים רבות שמרגע זה הבנקים או עובדי הבנקים מתייחסים אליך בזלזול וכאן הם חורגים מהפרסום שלהם "אנחנו אנושיים"

עסקים עם איחוד האמירויות

גם עסקים קטנים מייצאים לדובאי

כאשר השם דובאי נזכר אצל אזרחי ישראל ואנשי העסקים שבה, מיד נפתח חלום מול העיניים של "פאטה מורגאנה" מדינה יפה, גורדי שחקים, חופי ים מדהימים, עיר מודרנית, אנשים אינטליגנטים, בתי מלון מפוארים ומפנקים, אנשים מכול העולם, ניקיון סדר ובקיצור שילוב של האיים הקריביים עם לאס ווגאס.

יבוא יצוא

נכון שכדאי לייבא מסין והמזרח

זהו! נכנענו! סוגרים את המפעל, מפסיקים לייבא מאירופה או מארצות הברית, מפסיקים כל ייצור מקומי! כולנו עוברים לייבא מסין, מהמזרח ומהודו. זהו! אין עתיד לייצור בישראל, אין עתיד לייבוא מאמריקה, לייבוא מאירופה . סיו! היא מנצחת!

עסקים עם איחוד האמירויות

ייבוא מדובאי וייצוא לדובאי

דובאי ומדינות המפרץ כולל מדינות המזרח, שוק שעד היום היה שייך רק לחברות הגדולות כאשר ייצאו או ייבוא מוצרים דרך מדינות צד שלישי, ואילו היום נפתחו לכלל היצרנים, הסוחרים והמשקיעים בארץ, וזה הדבר היפה בשלום המדהים שהונחת לפתחנו.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום


דילוג לתוכן