ככה לא עושים פרסומת

ככה לא עושים פרסומת

כיצד לא עושים פרסום!

הפרסום המופיע כאן בתחתית העמוד מזכיר לי תרגום של אדם שאינו דובר אנגלית ורוצה להגיד משפט באנגלית, וזה מתחיל כך..המשפט הוא "האם אני יכול לכתוב לך אימייל" והתרגום של אותו אדם לאנגלית יהיה בערך כן: כן י סנד טו יו אלקטרוניק מסג  טו יור קומפיוטר?

זה בדיוק מה שמציגה לי המודעה הבאה. שימוש כול כך לא נכון עד כדי עלבון לחלק מהעם ברמת האינטלגנציה של ממציא המודעה.

הקשר היחידי בין הויזואליות של המודעה לחברה המפרסמת הוא שהחברה המפרסמת מדפיסה מודעות ענק ומדביקה אותם על מתקנים, או בובות , או תולה אותם על קירות.

המסר שהמודעה אומרת היא "מעטים הקירות שיובילו אותך למקום שאליו תבקש להגיע" הויזואל של המסר מדגיש את המילים "מעטים הקירות" והשאלה הנשאלת ברמה האנושית האם עם ישראל מתייחס לכותל כאל "קירות" והאם המוח האנושי שלנו שלמד משחר ילדותו בין היותו דתי ובין היותו חילוני שהכותל הוא "קירות"? או אם ארחיק האם בכלל הכותל המערבי הוא נושא לפרסום חברות מסחריות. אני יודע שתהיה אוכלוסיה שלא תסכים איתי לקונספט שהצגתי אבל אני מאמין שבפרסום הזה המסר הוא מטושטש וגרם גורם לאי אלה תהפוכות בנפש ובמוח היהודי.

האמת שאם כתבתי על הפרסום הזה סימן שהוא תפש את עיני ואולי זאת המטרה של המפרסם. אבל האם הכול מותר בפרסום?

דורון עמית יועץ פרסום

www.doronamit.co.il

www.hdp.co.il

doron@doronamit.co.il

קטגוריות

תגיות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
דוא"ל
שיתוף ב linkedin
לינקדאין

הצטרפו להצלחה פגישת יעוץ ללא התחייבות

מלא את הפרטים ונחזור עוד היום

מעל 1600 תכנים העוסקים בעולם העסקים

מגזין עסקי

לאן נעלמו העובדים בתקופת הקורונה

תם מפרסמים מודעת דרושים, באופן טבעי אתם מאמינים בתוך תוככם שהנה מתחילים לזרום קורות חיים, עובר יום עובר יומיים, פה יש איזה טפטוף של קורות חיים, שם מגיע קורות חיים, אבל עובדים רציניים, איין. מה קרה? מה הסיבה? הרי יש אבטלה, המדינה משלמת הון עתק על חוק דמי אבטלה מאורכים, היכן נעלמו העובדים.

ניהול עסקים

עסקים צריכים להרוויח

אם יש לך עסק/חברה ואתה לא מרוויח, משהו בעסק שלך לא מתנהל כשורה.
עסק המטרה שלו להביא כסף, לגרום לבעליו לשפר את רמת החיים שלו ושל משפחתו ולהעניק לו חיים טובים יותר.

פתיחת עסק

רוצים לפתוח עסק בארצות הברית?

חושבים לפתוח עסק בארצות הברית, רוצים לקבל וחזה E-2 שזאת ויזת עסקים, בואו ניקח קצת חופש מהקורונה, ונראה איך אנחנו מגדילים את עסקינו, אומנם עכשיו נפתח לנו צוהר חדש במדינות המפרץ והאמירויות, אבל עד שדברים יהיו מסודרים ויסוכמו הסכמי הסחר ייקח עוד זמן רב , וכאשר זה יהיה רלוונטי תוכלו להתייעץ איתנו גם בפתיחת עסקים שם.

מגזין עסקי

לעבוד מהבית נכון או לא?

תקופת הקורונה קרבה בין העובד לביתו, מה שעשינו עד היום במשרד חלק מהעובדים עושים את עבודתם מהבית: יש חברות שנותנות שירותים לקהל גדול של לקוחות (שירות לקוחות) במשרדי ממשלה, חברות פרטיות, עסקים קטנים, מכל דכפין נוכל למצוא את אלה אשר עברו לעבוד מהבית.

שיווק באינטרנט

כולם רצים "לגמבו" סליחה לאינטרנט!

אינטרנט, שיווק באינטרנט, קניות באינטרנט, שמתם לב כמה פטריות צצו במהרה בתוך נגיף הקורונה, קצת על המכשולים שבדרך ועוד במאמר הבא

מכירות

האם הלקוח משיג אתכם

בארבעה עשורים אחרונים נהנינו מהטכנולוגיה שסיפקה לנו אפשרויות נרחבות כמעט בכל סקטור עסקי על מנת לייעל את העבודה, להחליף כוח אדם במכשור, ולעשות כל מה שאפשר טכנולוגית ליעל ולקצר תהליכים ומהלכים.

ייעוץ עסקי - דורון עמית

בעל עסק!

פגישת יעוץ ללא התחייבות עם דורון

מלא\י את הפרטים ונחזור עוד היום

דילוג לתוכן